بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / خرید گز بادام کرمانی آردی

خرید گز بادام کرمانی آردی

خرید گز کرمانی در هر یک از بازارهای ایران همراه با سفارشاتی از تولیدات انواع و اقسام گوناگون تولیدات این برند بوده است. یکی از این سفارشات در جهت تهیه و خرید گز آردی کرمانی با مغز بادام در نظر گرفته شده است.

خرید گز کرمانی

گز عبدالرزاق کرمانی اصفهان

از جمله برندهای مشهور گز اصفهان در ایران می توان گز کرمانی را نام برد که در کنار انها دیگر برندهای معروف دیگر نیز قرار دارد. شهرت و معروف بودن گزهای اصفهان را از لحاظ کیفیت در طعم و مزه ی گز تولید شده می توان لحاظ کرد. که گز کرمانی تا به امروز اصیل ترین تولید کننده ی گز سنتی ایرانی با طعم خوشمزه بوده است. تولیدات گز این برند اصفهان که شامل همان مدل گزهای لقمه ای آردی بوده اند تنوعی از درصد ها را دارا می باشد.

خرید گز کرمانی

تولیدات انواع گز آردی کرمانی

خب همانطور که گفته شد تولیدات این برند گز اصفهان از نوع لقمه ای و آردی بوده است. حال برای بررسی تولیدات نوع گز آردی می توان اینطور بیان کرد که همراه با پایین ترین درصد تا گز های آردی مخصوص بوده است که پایین ترین درصد گز آردی ان ۲۸ درصد می باشد که بالاترین درصد را گزهای ۳۸ با ۴۲ درصد فوق ممتاز تشکیل می دهد. و این انواع گز آردی کرمانی اعم از:

  • گز آردی ۲۸ درصد- بادام
  • گز آردی ۲۸ درصد- پسته
  • گز آردی ۲۸ درصد- مخلوط
  • گز آردی ۳۸ درصد- پسته
  • گز آردی ۳۸ درصد- بادام
  • گز آردی ۴۲ درصد- پسته
  • گز آردی ۴۲ درصد- بادام

خرید گز کرمانی

انواع گز بادام کرمانی در بازار

این تولیدات صورت گرفته از گزهای کرمانی که در نوع لقمه ای با آردی بوده اند هر یک از درصد ها مغزهای بادامی با پسته ای و نوع مخلوط را شامل می شوند و این گزهای بادام کرمانی نیز به همین ترتیب طبق درصد های گز آردی این درصد های گز بادام هم به همین صورت می باشد. که البته تنوع را در مدل های بسته بندی ان می توان دید.

خرید گز کرمانی

نمایندگی خرید گز آردی اصفهان کرمانی

گز کرمانی در بخش های مختلفی از بازار ایران دارای نمایندگی های فروش بوده است. و می توان گفت یکی از این نمایندگی های فروش گز این برند معروف اصفهان ان بخش از وب سایت اینترنتی بازار گز فروش بوده است که عرضه کننده ی برندهای متنوع از گز اصفهان من جمله گز کرمانی بوده است. پس تهیه ی هر انچه از انواع و اقسام گوناگون گزهای کرمانی و غیره را می توانید با ثبت سفارشات خود تهیه و خریداری نماید.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار …

کانال تلگرام