بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / گز بیدمشکی / خرید گز بیدمشکی ترنجبینی درجه یک پسته

خرید گز بیدمشکی ترنجبینی درجه یک پسته

گز درجه یک پسته که از انواع و اقسام گوناگون گزها می توان دسته بندی کرد در این بخش از بازار فروش همراه با طعم های از نوع طعم های بیدمشکی و ترنجبینی می توانید در مدل گزهای کیلوی و کادویی تهیه نماید.

گز درجه یک پسته

تولیدات اعلا و درجه یک گز پسته ای

گز پسته ای از پرطرفدارترین مدل گزهای تولیدی بوده است که البته طرفداران دیگری هستند که دوستدار نوع و مدل گزهای مغز بادامی و غیره نیز بوده اند اما در مجموع گزهای پسته ای پرفروش ترین رقم خورده اند و در انواعی از گزهای پسته ای لقمه، آردی و سکه ای با درصد های متفاوت از طعم های گوناگون تشکیل شده اند.

گز درجه یک پسته

پس تنوع در تولیدات نوع گز پسته ای درجه یک مربوط به چند مورد ذکر شده در بخش قبل بود. اما تولیدات اعلا و درجه یک گز پسته ای را می توان از جنبه های مختلف سنجید در واقع هر فردی براساس برخی ویژگی های گز ان در دید او باکیفیت و مرغوب می داند. گز خوب و درجه یک گزی بوده که بافتی نرم و عطر بوی خاص از انگبین های گیاهی را شامل باشد، حال این تولیدات نوع گز پسته ای درجه یک اعم از:

 1. گز پسته ای درجه یک_ انگبینی
 2. گز پسته ای درجه یک_ ترنجبینی
 3. گز پسته ای درجه یک_ شیرخشتی
 4. گز پسته ای درجه یک_ زعفرانی
 5. گز پسته ای درجه یک_ بیدمشکی
 6. گز پسته ای درجه یک_ ۴۲ درصد
 7. گز پسته ای درجه یک_ ۳۸ درصد
 8. گز پسته ای درجه یک_ ۳۲ درصد

و دیگر درصد مغزهای تولیدی از گزهای پسته ای که در بازار موجود هستند و در نوع کیلویی و بسته بندی کادویی روانه ی بازار مصرف شده است که البته شامل برندهای تولید کننده ی متعددی نیز می باشد و براساس سلیقه های متفاوت افراد انتخاب های گوناگونی از بین برندها صورت می گیرد.

گز انگبین

خرید آنلاین گز بیدمشکی ترنجبینی پسته

جهت سفارش و خرید گز درجه یک پسته ای می توانید با این مرکز در ارتباط باشید و نمونه های درخواستی از گزهای پسته ای را با قیمت های متفاوت اما مناسب تهیه و خریداری نماید و می دانیم که براساس نوع بازارهای فروش مختلف هر یک سفارشات متفاوتی به ثبت می رسد. و از جمله سفارشات به ثبت رسیده مدل گزهای لقمه ای پسته ای با طعم های بیدمشکی و ترنجبینی بوده است. برخی از نمونه های صادراتی گز پسته ای طعم دار بیدمشکی ترنجبینی اعم از:

 • گز پسته ای بیدمشکی ۲۰%
 • گز پسته ای ترنجبینی ۳۲%
 • گز پسته ای بیدمشکی ۳۰%
 • گز پسته ای بیدمشکی زعفرانی

گز پسته

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی پسته بادام

فروش گز پسته بادام صادراتی به سوریه

گز صادراتی پسته بادام به کشورهای مختلف جهانی سفارشاتی از عمده تولیدات متنوع این مدل …

کانال تلگرام