بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / خرید گز کیلویی باکیفیت اصفهان

خرید گز کیلویی باکیفیت اصفهان

گز کیلویی اصفهان گزی از تولیدات نوع گزهای لقمه ای با آردی را شامل می گردد که برای خرید این گز کیلویی باکیفیت اصفهان پیشنهاد این بخش برندهای از گز اصفهان با درجه های کیفی متفاوت در تولید و قیمت های مناسب برای پخش می باشد.

گز کیلویی اصفهان

انواع گز باکیفیت تولید اصفهان

گز باکیفیت ترین تولید کنندگان گز در ایران می توان به قطب و پایتخت تولیدی گز در ایران اشاره کرد که یکی از این قطب های تولید کننده گز اصفهان بوده است. پس در مجموع تمامی و اکثریت مراکز تولیدی گز این منطقه ارائه دهنده ی بهترین و باکیفیت ترین نوع گزهای لقمه ای آردی با برشی می باشند.
پس تولیدات هر یک از این انواع گز باکیفیت شامل تمام انواع گز ها می گردد. اما در بین این انواع گز تولید باکیفیت می توان دید که هر یک خصوصیت متفاوتی در تولید نوع باکیفیت گزها دارند و ان هم طعم گز با درصد مغز و نوع مدل بسته بندی ارائه داده شده از سمت تولید کنندگان است. گز باکیفیت تولید اصفهان اعم از:

 1. گز باکیفیت کیلویی
 2. گز باکیفیت بسته بندی
 3. گز باکیفیت پسته بادام
 4. گز باکیفیت زعفرانی
 5. گز باکیفیت میوه ای
 6. گز باکیفیت انگبینی

گز کیلویی اصفهان

تولیدات نوع گز کیلویی چگونه اند؟

پس در بازار تولیدات گز نمونه های مختلفی موجود است و بخشی از این انواع گزهای که تهیه و تولید می گردد در نوع گزهای کیلویی به فروش می رسد. اینکه گز کیلویی چگونه گزی است گزی از همان نوع و مدل منتها با این تفاوت که فاقد جعبه های بسته بندی شده است که در نوع فله کیلویی در کارتن های به وزن های چون ۵ الی ۶ کیلویی همراه با دو بسته ی دو نیم کیلویی در کارتن قرار می گیرند.
هر یک از این انواع گز کیلویی که می توانید سفارش خرید و تولید دهید درصد های متفاوت از مغز پسته بادام و مخلوط را دارا هستند و انچه از این گزهای کیلویی در بازار موجود اند اعم از:

 1. گز کیلویی بدون مغز
 2. گز کیلویی پسته بادام_ ۵ درصد
 3. گز کیلویی پسته بادام_ ۱۰ درصد
 4. گز کیلویی پسته بادام_ ۱۸ درصد
 5. گز کیلویی پسته بادام_ ۲۰ درصد
 6. گز کیلویی پسته بادام_ ۲۸ درصد
 7. گز کیلویی پسته بادام_ ۳۲ درصد

گز کیلویی اصفهان

مرکز خرید اینترنتی گز کیلویی باکیفیت عمده

پس در این مرکز خرید گز باکیفیت کیلویی اصفهان شما عمده خریداران می توانید هر یک از این انواع گزهای کیلویی نام برده شده را با درصد های متفاوتی تهیه و خریداری نماید و براساس درصد های تعیین شده از مغز پسته یا بادام نرخ قیمت های متفاوتی را هم دارا هستند. برای خرید با قیمت های ارزان و مناسب از گزهای کیلویی باکیفیت اصفهان با ما در ارتباط باشید.

صادرات عمده گز فله

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز اصفهان

سایت فروش سوهان گز اصیل اصفهان

سوهان گز اصفهان که از سوغاتی های اصیل این پایتخت گز ایران بوده است در …

کانال تلگرام