بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / صادرات مستقیم انواع گز اصفهان

صادرات مستقیم انواع گز اصفهان

صادرات گز اصفهان به کشورهای مختلفی از جهان صادر می گردد که این صادرات نیز همراه با تولیدات انواع گزها بوده است که برای صادرات مستقیم و بدون واسطه می توانید در این بخش با ما در ارتباط باشید تا بهترین های گز درجه یک اصفهان را تهیه نماید.

صادرات گز اصفهان

انواع گز صادراتی اصفهان

اصفهان دیار نصف جهان با وجود اثار باستانی شگفت انگیز و زیبا بهترین خوشمزه ترین، اصیل ترین نوع شیرینی ایرانی نیز جزء سوغاتی محبوب این دیار نیز بوده است. پس در خود حدود ۴۵۰ واحد و شرکت تولیدی جای داده است که تولید کنندگان این شیرینی سنتی ایرانی گز بوده اند. هر یک از این تولید کنندگان نیز تولیداتی مرغوب و درجه یک از گزها را ارائه داده اند.
این تولیدات گز سوغاتی اصفهان با اینکه در سرتاسر بازار ایران توزیع گردیده است می بینیم که امروزه بخش بزرگی از بازار جهان نیز از سوغاتی اصفهان گز را دارا هستند. انواع گز صادراتی اصفهان تولیداتی از تمام انواع گزها می باشد. در اصل هر بخشی از بازار صادراتی را می بنیم که نوعی از گز اصفهان را خریداری نموده است.

 1. گز صادراتی پسته لقمه
 2. گز صادراتی بادام لقمه
 3. گز صادراتی پسته آردی
 4. گز صادراتی بادام آردی
 5. گز صادراتی طعم دار
 6. گز صادراتی مخصوص
 7. گز صادراتی زعفرانی
 8. گز صادراتی کیلویی
 9. گز صادراتی کادویی

صادرات گز اصفهان

بهترین تولیدات گز صادراتی در بازار

در بازار تولید گز اصفهان این بهترین گز صادراتی تمام انواع گز را شامل می گردد اما همانطور که گفته شد بستگی به بازار فروش هر نقطه ای از جهان دارد. و باید گفت تولیدات تمام انواع گز اصفهان در نوع خود بهترین بوده اند. و براساس درجه ی کیفی در تولید هر یک می تواند نرخ قیمت متفاوتی را به همراه داشته باشند. برای دسته بندی کردن برخی از این برندهای تولید کننده ی بهترین گز صادراتی در بازار اصفهان عبارتنداز:

 • گز صادراتی دالمن
 • گز صادراتی مرداویج
 • گز صادراتی نیکومنش
 • گز صادراتی اسپاتنا
 • گز صادراتی معراج

صادرات گز اصفهان

مرکز صادرات مستقیم انواع گز اصفهان

صادرات مستقیم و بدون واسطه از مرکز تولیدی گز اصفهان را می توانید در این بخش تهیه نماید که با ثبت سفارشات خود از طریق راههای ارتباطی می توانید بهترین و نازلترین نرخ قیمت را تهیه نماید. این انواع گز اصفهان درجه یک برای صادرات پیشنهاداتی از تولیدات متنوع گزها همراه می باشد. اعم از گزهای لقمه ای تا آردی مغزدار به همراه دیگر محصولات تولیدی که در نوع خوشمزگی همچون گز دارند. مانند:

 1. شالون زعفرانی پسته بادام
 2. شالون شکلاتی قهوه بادام زمینی
 3. معجون زعفرانی کنجدی مغزدار
 4. معجون شکلاتی کنجدی مغزدار

انواع گز پسته صادراتی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پولکی اصفهان در تهران

واحد فروش اینترنتی گز پولکی اصفهان در تهران عمده

گز پولکی اصفهان در تهران که برگرفته از نمایندگی های فروش و پخش متعددی بوده …

کانال تلگرام