بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / صادرات گز آردی گلریز مغز بادام

صادرات گز آردی گلریز مغز بادام

صادرات گز آردی را جزء تولیدات نوع گزهای صادراتی می توان دسته بندی کرد. این گزهای آردی مناسب برای صادرات را اغلب از مدل های تولیدی نوع گزهای آردی گلریز انتخاب می کنند که با مغزهای بادام و پسته ای تهیه و تولید می شوند. و سفارشات صادراتی می تواند به کشورهای مختلف انجام گیرد.

صادرات گز آردی

بهترین گز صادراتی تولید ایران

می دانیم که در بین تنوع تولیدات انواع و اقسام گوناگون از شیرینی جات ها نوع گز از بالاترین درصد تولید برای صادرات را به خود اختصاص داده است. و این صادرات گز به کشورهای مختلف جهان نیز ارسال می گردد. ولی این بهترین گز صادراتی برای انتخاب و خرید بستگی به بازارهای فروش هر منطقه ای از جهان مربوط می باشد. در اصل با توجه به تولیدات متنوع از گزها متقاضیان برای خرید در هر بازار متفاوت می باشد ولی در مجموع کلیه ی تولیدات انواع و اقسام گزها از نوع بهترین ها بوده اند. و نمونه های تولیدی و موجود در بازار اعم از:

 • گز آردی گلریز بادام و پسته
 • گز لقمه ای بادام و پسته
 • گز برشی پسته بادام
 • گز لقمه آردی فله ای
 • گز لقمه آردی بسته بندی

صادرات گز آردی

انواع تولیدات گز آردی گلریز

در بین این انواع تولیدات گزهای ارائه داده شده یکی از انها گزهای آردی گلریز بوده اند و این گز آردی گلریز نوع برش زده شده برای گز آردی می باشد که در اشکالی چون مربعی و دایره ای شکل بوده اند و پرفروش ترین انها نوع گزهای آردی گلریز دایره ای شکل است. و از انواع تولیدات این گز آردی گلریز عرضه شده در بازار می توان به درصد های مختلف از مغزها با طعم ها اشاره کرد مانند:

 • گز آردی گلریز بیدمشکی
 • گز آردی گلریز پسته بادام
 • گز آردی گلریز ترنجبینی
 • گز آردی گلریز شیرخشتی
 • گز آردی گلریز انگبینی

خصوصیت تولیدی انواع گز بادام آردی

فروش این بخش از گزهای عمده در بازار مربوط به تولیدات گز بادام آردی گلریز بوده است. پس از خصوصیت های تولیدی این گز آردی می توان اینطور گفت که نوع تولیدی ان به این ترتیب می باشد که همراه با درصد های خاص از طعم های معرفی شده در بخش قبل روانه ی بازار مصرف شده که به صورت کیلویی و بسته بندی شده هستند. درصد های تولیدی این گز بادام آردی عبارتنداز:

 1. گز آردی گلریز بادام ۱۰%
 2. گز آردی گلریز بادام ۱۸%
 3. گز آردی گلریز بادام ۲۸%
 4. گز آردی گلریز بادام ۳۸%

صادرات گز آردی

مرکز صادرات انواع گز آردی لقمه ای بادام

این بخش از بازار گز فروش و بازرگانی گز آراد مرکزی ترین مجموعه برای عرضه ی عمده ی تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزها برای فروش در بازارهای داخلی با صادرات بوده است. و این صادرات گز بر مبنای سفارشات بازارهای مختلف هر کشوری ارائه می گردد. پس تنوع در تهیه و خرید نوع گزهای صادراتی در این مجموعه بالا می باشد و می توانید هر یک از انواع گزها را با نازلترین نرخ قیمت از بین برندهای تولیدی متنوع انتخاب و خریداری نماید. من جمله تولیدات گزهای آردی لقمه ای بادام.

صادرات گز آردی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 28 درصد بادام

قیمت گز لقمه ۲۸ درصد بادام

گز ۲۸ درصد بادام از نوع لقمه ای آردی با سکه ای بوده است که …

کانال تلگرام