بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / گز فله / فروشگاه اينترنتی گز لقمه فله عمده

فروشگاه اينترنتی گز لقمه فله عمده

فروشگاه اینترنتی گز این مرکز فروشگاهی همراه با فروش و عرضه ی محصولات تولیدی از انواع و اقسام گوناگون گزهای تولیدی بخش اصفهان، بلداجی با تبریز بوده است در نوع تولیدات مدل گزهای لقمه ای بصورت فله و عمده توزیع می گردد.

فروشگاه اینترنتی گز

بهترین گز لقمه ای قطب تولید گز

گز در مدل های لقمه ای آردی با سکه ای تولید می شود اما نوع گزهای لقمه ای پرفروش ترین بوده اند. پس در بین این سه مدل گز می پردازیم به تولیدات نوع گز لقمه ای اینکه بهترین گز لقمه ای قطب تولید گز در کشور کدام است باید گفت که بالاترین تنوع در تولید گز را نوع گزهای لقمه ای دارا بوده اند. بنابراین این تنوع در تولیدات گز لقمه ای صورت های مختلف از تولیدات و مدل های عرضه شده می باشد که به این ترتیب هستند.

 1. گز لقمه ای فله
 2. گز لقمه ای بسته بندی
 3. گز لقمه ای پسته بادام
 4. گز لقمه ای طعم دار
 5. و … .

فروشگاه اینترنتی گز

انواع مدل گز لقمه ای فله تولید شده

بخشی از تولیداتی که از گزهای لقمه ای صورت می گیرد این است که در نوع و مدل گزهای فله ای عرضه می نمایند و تولیداتی که از گزهای فله ای لقمه ای در بازار تولید و فروش می توان تهیه کرد باز خود به دسته ای از تولیدات جداگانه تقسیم بندی می شوند این گز فله ی لقمه ای از درصد های مختلف مغزها همراه هستند که در کارتن های به وزن ۵کیلوگرم بسته بندی می شوند. بنابراین وجود این گزهای لقمه ای فله عبارتنداز:

 • گز فله ای پسته
 • گز فله ای بادام
 • گز فله ای مخلوط
 • گز فله ای بی مغز
 • گز فله ای ۵%- ۴۲%
 • گز فله ای زعفرانی
 • گز فله ای بیدمشکی
 • گز فله ای مخصوص

فروشگاه اینترنتی گز

قیمت فروش انواع گز لقمه ای در بازار

پس همانطور که اشاره کردیم وجود گزهای لقمه ای در تنوعی از تولیدات عرضه شده اند حال از جنبه های مختلف حال فروش هر یک از این انواع گزهای لقمه ای در بازار برای خود از نرخ قیمت های فروش متفاوتی همراه بوده اند که این تفاوت در نرخ قیمت فروش بنابر دلایل مختلف اعم از درصد مغز با درجه ی کیفی در تولید تاثیرگذار بوده است.

فروشگاه اینترنتی گز

فروشگاه اینترنتی فروش عمده گز فله

به این ترتیب می توانید در این فروشگاه اینترنتی فروش گز که یک فروش عمده و سراسری در بازار کشور را دارا بوده است سفارشات خود از قبیل تهیه و خرید انواع گزهای لقمه ای من جلمه تولیدات گز فله ای لقمه از درصد های متفاوت که شامل نوع گزهای فله ای ارزان قیمت تا گزهای درصد بالا از مغز پسته ای را تشکیل می دهد را خریداری نماید. کلیه ی سفارشات خرید مستقیم از بخش تولیدی ارائه می گردد در اصل یک خرید مستقیم از درب کارخانه انجام می گیرد.

فروشگاه اینترنتی گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 28 درصد بادام

قیمت گز لقمه ۲۸ درصد بادام

گز ۲۸ درصد بادام از نوع لقمه ای آردی با سکه ای بوده است که …

کانال تلگرام