بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز بلداجی / فروشگاه توزیع عمده انواع گز بلداجی لقمه فله

فروشگاه توزیع عمده انواع گز بلداجی لقمه فله

فروشگاه توزیع انواع گز در هر بخشی از بازار ایران را مجموعه های متعددی از فروشگاه ها در مراکز مختلفی از شهر را تشکیل داده اند. اما مجموعه فروشگاه های بزرگ عرضه کننده ی عمده تولیدات از انواع گز لقمه ای آردی، فله ای و بسته بندی شده ی بخش بلداجی را می توانید در این بخش خریداری نماید.

صادرات عمده گز فله

عمده تولیدات گز پایتخت ایران بلداجی

بلداجی را از دسته قطب های تولیدی گز در ایران معرفی کرده ایم در اصل یکی از پایتخت های اصلی تولیدات گز سنتی و اصیل ایرانی بوده است که با وجود تولید کنندگان ماهر و حرفه ای تولیدات خود از قبیل انواع و اقسام گزها چون لقمه ای آردی را علاوه بر پخش در بازارهای ایران توزیع شده در بازارهای خارجی نیز هستند. اینکه عمده تولیدات صورت گرفته از گز بلداجی چه هستند باید گفت در درجه ی اول مربوط به گزهای لقمه ای بعد گزهای آردی و در کنار ان تولیدات سایر مجصولات گزی را شامل می شود که دسته بندی این عمده تولیدات گز بلداجی به این ترتیب هستند.

 1. گز لقمه آردی پسته بادام
 2. گز لقمه آردی بادامی
 3. گز لقمه آردی پسته ای
 4. گز لقمه آردی کیلویی
 5. گز لقمه آردی بسته بندی
 6. گز لقمه سوهان فله
 7. گز لقمه سوهانی کیلویی

بازار عرضه گز

تولیدات گز لقمه فله بلداجی چگونه اند؟

پس عمده تولیداتی که از گزهای بلداجی صورت گرفته شامل همان گزهای معروف لقمه ای آردی هستند که نوع فله ای درنظر گرفته شده برای توزیع و پخش توسط این فروشگاه اینترنتی اعم از مغزهای متفاوت با درصد های مختلف می باشد که در کنار ان طعم و مزه های متنوعی را نیز دارا هستند. این گزهای فله ای لقمه بلداجی که تهیه و تولید می گردند در کارتن های به وزن های مختلف چون ۵ کیلوگرمی به فروش می رسند. مانند:

 • گز لقمه فله ای- ۵۰% پسته بادام
 • گز لقمه فله ای- ۱۰% پسته بادام
 • گز لقمه فله ای- ۱۸% پسته بادام
 • گز لقمه فله ای- ۲۰% پسته بادام
 • گز لقمه فله ای- ۳۸% پسته بادام

بازار عرضه گز

فروشگاه انلاین توزیع عمده گز لقمه ای فله

پس به این ترتیتب می توانید در فروشگاه آنلاین بازار گز ایرانی توزیع عمده از بهترین و درجه یک ترین گزهای بلداجی اعم از فله ای و بسته بندی شده ی نوع لقمه ای با طعم و مزه های متنوع از انگبین های گیاهی تا درصد های متفاوت از مغزها را خریداری نماید. هر یک از این انواع گزهای نام برده شده برای خود دارای نرخ قیمت های فروشی بوده اند که بنابر عرضه ی مستقیمی که صورت می گیرد نازلترین نرخ قیمت را دارا هستند.

فروشگاه توزیع انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار …

کانال تلگرام