بازرگانی گز آراد
سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / گز سوهانی / فروشگاه فروش آنلاین سوهان گز کرمانی

فروشگاه فروش آنلاین سوهان گز کرمانی

سوهان گز کرمانی که از نوع سوهان گزی های لقمه ای در بسته بندی های کادویی بوده اند در این فروشگاه آنلاین بصورت عمده برای پخش در بازارهای مختلف کشور و حتی تامین بازار صادرات عرضه می گردد.

سوهان گز کرمانی

نمونه های برتر سوهان گز اصفهان

گز یکی از محبوب ترین سوغاتی های این دیار نصف جهان بوده است که شامل مجموعه واحدهای تولیدی بی شماری در قطب های صنعتی از این استان می گردد و هر واحد تولید کننده ی گز محصولی متنوع با کیفیت های بالا و پایین از انواع و اقسام گوناگون گزها را ارائه می دهند.

سوهان گز کرمانی

گز اصفهان مشهور و معروف در بازارهای جهانی نیز بوده است به گونه ای که بخش انبوه و عمده ای از تولیدات امروزه در بازارهای جهانی توزیع می گردد. یکی از محصولات ارائه شده از گز اصفهان، سوهان گز نام دارد که در بین برندهای تولید کننده ی گز ارائه می گردد و یا اینکه شامل واحد های تولیدی جداگانه ای بوده اند که نمونه های برتر از برندهای تولید کننده ی گز سوهان اصفهان اعم از:

 1. سوهان گز کرمانی اصفهان
 2. سوهان گز قربانی اصفهان
 3. سوهان گز مرداویج اصفهان
 4. سوهان گز دالمن اصفهان
 5. سوهان گز اصیل اصفهان
 6. سوهان گز طلایی اصفهان
 7. سوهان گز نگین اصفهان
 8. و سایر برندهای دیگر

سوهان گز کرمانی

معرفی تولیدات سوهان گز کرمانی

یکی از برندهای معروف تولید کننده ی گز اصفهان گز کرمانی بوده که در بازار ایران می توان گفت جایگاه ویژه ای در بین سایر گزها دارد و محصولات متنوع از گز ها و غیره را ارائه می دهد که یکی از این تولیدات سوهان گز کرمانی بوده است.

سوهان گز کرمانی

این گز سوهانی کرمانی همانطور که گفته شد بصورت لقمه ای در بسته بندی های کادویی به وزن های ۴۵۰ گرمی بوده اند. تولیدات دیگر از محصولات گز کرمانی نیز عبارتنداز:

 • پولکی های مغزدار کرمانی
 • پولکی های طعم دار کرمانی
 • سوهان عسلی لقمه ای
 • سوهان عسلی تخت
 • نبات های چوبی و شاخه ای
 • گز لقمه ای مغزدار ( پسته، بادام، فندوق )

فروشگاه انلاین عرضه محصولات کرمانی

سوهان گز کرمانی

بنابر وجود نمایندگی های فروش و پخش در بخش های مختلفی از مراکز استانی کشور یکی از نمایندگی های فروش و پخش عمده برای تمامی بخش های مختلف از بازار ایران با سفارشات خرید صادراتی از محصولات گز کرمانی این مجموعه از وب سایت می باشد که در این فروشگاه آنلاین می توانید سفارشات خرید عمده از محصولات گز کرمانی را در کمترین زمان تهیه و خریداری نماید.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز اصفهان

سایت فروش سوهان گز اصیل اصفهان

سوهان گز اصفهان که از سوغاتی های اصیل این پایتخت گز ایران بوده است در …

کانال تلگرام