بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / گز آجیلی / فروشگاه گز نوقا آجیلی بسته بندی تبریز ایران

فروشگاه گز نوقا آجیلی بسته بندی تبریز ایران

فروشگاه گز نوقا و یا گزهای آجیلی تولید تبریز در بازارهای ایران تنوعی از برندهای تولیدی متنوعی را تشکیل داده است. که در این بخش عمده تولیداتی از این مدل گزهای تبریز در سرتاسر بازارهای ایرانی و بخشی در بازارهای صادراتی ارسال می گردد.

بازار عرضه گز

انواع گز بسته بندی پخش در بازار ایران

در بازار پخش گز ایران و یا در بازار گز اصفهان بلداجی می توان به وجود انواع گوناگونی از گزها اشاره کرد که هر یک تولیدات انبوه و عمده از انواع گزها با مدل های متنوعی از بسته بندی ها را ارائه داده اند. با اینکه بازار پخش و فروش گز هر منطقه ای متغیر بوده است ولی برای تولیدات تمام انواع گزها گروه های متفاوتی خواهان خریداری انها می باشند. پس هم مدل گزهای بسته بندی و هم کیلویی در بازار همراه با متقاضی بوده اند و می بینیم که این طرح ها بسته بندی از گزها برای هر برندی از وزن متفاوتی همراه هستند مانند:

 1. بسته بندی گز ۱۰۰ گرمی
 2. بسته بندی گز ۲۵۰ گرمی
 3. بسته بندی گز ۳۰۰ گرمی
 4. بسته بندی گز ۴۵۰ گرمی
 5. بسته بندی گز ۵۰۰ گرمی
 6. بسته بندی گز ۲ کیلویی
 7. بسته بندی گز ۵ کیلویی

بازار عرضه گز

تولیدات نوع گز آجیلی با نوقا چگونه اند؟

با وجود این دنیای متنوع از تولیدات گزهای آجیلی می پردازیم به تولیدات گزهای بخش تبریز که این مرکز تولیدی گزهای متفاوت از نوع اصیل و سنتی ان دارد. این گز آجیلی ترکیباتی از تمام انواع مغزها بوده در حالی که گزهای مغزدار اصیل پسته ای و بادامی با طعم انگبینی هستند. و اما تولیدات نوع گز نوقا با اینکه از گزهای بی مغز بشمار می روند ولی نوع برشی با طعم متفاوت است.
این گزهای نوقا و آجیلی پخش در بازار ایران می تواند مربوط به برندهای تولیدی پشمک نیز بوده باشند که در کنار تولیدات پشمک خود این تولیدات گز آجیلی را نیز افزوده اند که تولیدات صورت گرفته از گز آجیلی و نوقا به شرح زیر می باشد:

 1. گز نوقا ساده کاکائویی
 2. گز نوقا ساده زعفرانی
 3. گز آجیلی پسته ای
 4. گز آجیلی گردویی
 5. گز آجیلی فندوقی
 6. گز آجیلی مخلوط

مرکز عرضه گز ایران

فروشگاه اینترنتی فروش عمده گز تبریز در ایران

فروشگاه گز نوقا آجیلی این مجموعه که فروشگاهی اینترنتی برای عرضه ی انواع گزهای ایران من جمله تبریز، اصفهان با بلداجی بوده است ارائه دهنده از برندهای تولیدی مختلفی نیز می باشد که هر یک برای فروش در بازارهای مختلف کشور پیشنهاد داده می شود. طرفداران این گز آجیلی نوقا کمتر از تولیدات گزهای اصیل و سنتی ایرانی نیست.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی کاکائویی

فروش گز زعفرانی کاکائویی بی مغز تبریز

گز زعفرانی کاکائویی تبریز که به ان گز نوقا وانیلی طعم دار ساده بی مغز …

کانال تلگرام