بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / فروش اینترنتی محصولات گز اصفهان

فروش اینترنتی محصولات گز اصفهان

گز اصفهان در فروش اینترنتی این بخش از بازار گز ایرانی آراد مجموعه ای از محصولات تولیدی متنوع انواع گزها تشکیل شده است که برای پخش در بازارهای داخلی با صادرات به بازارهای جهانی عرضه می گردد با قیمت های مناسب و ارزان.

گز اصفهان

سوغاتی دیار نصف جهان گز اصفهان

گز را از دسته ی شیرینی های سنتی و اصیل ایرانی معرفی شده است که اصل سوغاتی دیار نصف جهان نیز بشمار می رود. به این دلیل که اصفهان یکی از قطب های اصلی تولیدی گز در ایران بوده است. و می توان شاهد رشد روز افزون تولیدی ها بسیار در این زمینه بوده باشیم به این دلیل که بر تقاضای بازار خرید کشور با بازارهای جهانی نیز روبه افزایش می باشد.

گز اصفهان

این سوغاتی دیار نصف جهان در مجموعه ای از محصولات متنوع گزی تهیه تولید می گردد براس سلیقه با ذائقه های مختلف افراد در جامعه بوده است. دسته بندی تولیدات متنوع از گز اصفهان را چند دسته از مدل گزها با طعم و مزه ها و درصد های متفاوت مغزها می توان تقسیم بندی کرد. مانند:

 1. مدل گز لقمه ای، آردی، سکه ای
 2. بسته بندی کادویی، پاکتی
 3. طعم گز عصاره انگبین های گیاهی
 4. طعم گز عصاره میوه ای
 5. گز مغزدار پسته، بادام، سفارشی فندقی، گردویی و …

گز اصفهان

محصولات تولیدی گز اصفهان

خب پس مجموعه تولیدات این گز اصفهان متشکل از موارد ذکر شده در بخش قبل می باشد که البته می توان شاهد تولیدات دیگر محصولاتی در کنار این گز شیرینی خوشمزه ی اصفهانی دید که جزء سوغاتی های این دیار نیز محسوب می گردد. محصولاتی از قبیل

 • سوهان گزی لقمه ای
 • سوهان عسلی مغزدار
 • پولکی طعم دار
 • نبات شاخه تخت زعفرانی
 • نی نبات چوبی طعم دار
 • شالون و معجون مغزیجات

گز اصفهان

مرکز فروش اینترنتی انواع گز اصفهان عمده

مرکز های فروش گز در اصفهان را می توان بخش های مجموعه فروشگاه با برندهای تولید کننده ی متعدد گز اصفهان معرفی کرد که محصولاتی از قبیل اقسام گوناگون گزها با سایر محصولات معرفی شده را عرضه می نمایند. اما سایر مراکز فروش در کشور برای دسترسی سریع و آسان تر به هر یک از محصولات گزی اصفهان که بصورت مستقیم از درب کارخانه خریداری نمایند می توانند به کمک این وب سایت های اینترنتی در سریع ترین زمان ممکن بهترین های تولید شده از گز اصفهان ان هم گزهای تازه تولید و درجه یک با قیمت ارزان را سفارش داده و خریداری نمایند.

گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 25% کیلویی

قیمت گز کیلویی آنتیک ۲۵ درصد اصفهان

گز ۲۵% کیلویی که از نوع گزهای مغزدار پسته ای، بادامی و یا مخلوط در …

کانال تلگرام