بازرگانی گز آراد
دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / گز ارزان / فروش اینترنتی گزسکه ای ارزان قیمت

فروش اینترنتی گزسکه ای ارزان قیمت

گز سکه ای ارزان قیمت در این مرکز فروش اینترنتی که بصورت عمده و در مدل های بسته بندی جعبه ای ترکیبی از مغزهای پسته بادام با درصد های مختلف ارائه می گردد می توان دید که مربوط به تولیدات پایتخت گز ایران بلداجی اصفهان می باشد.

گز کیلویی اصفهان

معرفی تولیدات نوع گز ایرانی

می دانیم که گز عرضه شده در بازار به سه شکل برش داده شده و روانه ی بازار مصرف گردیده است از گذشته تا به امروز. تغییراتی که در این گز از گذشته تا به امروز صورت گرفته مربوط به طعم های ارائه شده از سمت تولید کنندگان بوده است اما در هر حالت منجر به حفظ طعم اصیل و سنتی گز نموده اند.

گز برشی

گز سنتی که از گذشته تهیه و تولید می گشته است طعم های از عصاره ی انگبین های گیاهی هستند که به گز یک عطر بی نظیر با طعم های خوشمزه ای را ارائه داده اند. مانند:

 • گز با طعم انگبین
 • گز با طعم ترنجبین
 • گز با طعم شیرخشت
 • گز با طعم بیدمشک
 • گز با طعم علفی

گز برشی

معرفی تولیدات نوع گز سکه ای

ما در این بخش قصد داریم که در رابطه با تولیدات نوع گزهای سکه ای صحبت بکنیم که چه نوع گز و به جه صورت های تهیه و تولید می گردد. این گز سکه ای تولید شده بعد از تولیدات نوع گز های لقمه ای آردی می توان دید و گفت که در رده ی سوم از بازار فروش گزها قرار می گیرد.

سفارش خرید گز

این گز سکه ای چون سایر گزها از طعم متنوع و خوشمزه و بصورت های فله ای و بسته بندی ارائه می گردد البته همراه با درصد های متفاوت مغزها مانند:

 1. گز سکه ای_ پسته بادام ۱۸%
 2. گز سکه ای_ پسته بادام ۲۸%
 3. گز سکه ای_ پسته بادام ۳۲%
 4. گز سکه ای_ پسته بادام ۳۸%
 5. گز سکه ای_ پسته بادام ۴۲%

گز سکه ای

ایا قیمت گز سکه ای با لقمه ای متفاوت است؟

اینکه بین قیمت های فروش گز سکه ای با لقمه ای تفاوت های وجود دارد باید گفت بله در مجموع بین تمامی نرخ قیمت های فروش گز این تفاوت ها به چشم دیده می شود که می تواند عوامل مختلفی را در برگرفته باشد که این تفاوت در نرخ قیمت فروش گزها اعم از:

 1. نوع مغز مصرفی
 2. درصد مصرف مغز
 3. بسته بندی یا کیلویی
 4. درجه کیفی تولید گز
 5. و … .

گز برشی

فروش ارزان قیمت گز سکه ای عمده اینترنتی

فروش اینترنتی بازار گز ایرانی آراد گز این فرصت و امکان را برای عمده خریداران گز جهت توزیع و پخش گز فراهم ساخته است تا در کمترین زمان و فرصت بهترین های تولید روز و تازه ی گز را تهیه نمایند البته با قیمت مناسب.

پخش گز پسته

ارزان قیمت ترین فروش صورت گرفته از تولیدات نوع گزهای سکه ای را می توان به دسته گزهای با درصد های پایین ان اشاره کرد که در این مرکز نیز بصورت عمده و مستقیم از مرکز تولیدی ارائه می گردد.

مرکز خرید گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز ارزان

مرکز فروش گز عمده ای و ارزان قیمت

گز ارزان در بازار فروش گز را می توان معرفی از انواع گزهای مغزدار و …

کانال تلگرام