بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / سوهان گزی / فروش سوهان گزی زعفرانی لقمه قربانی

فروش سوهان گزی زعفرانی لقمه قربانی

فروش سوهان گزی نوع زعفرانی لقمه از برند تولیدی قربانی را در این مرکز فروش گز به صورت عمده تهیه و خریداری نماید که بهترین گز سوهانی برای پخش در بازارهای صادراتی و داخلی بوده است.

عرضه عمده گز سوهانی

تولید کنندگان گز سوهانی لقمه ای

تولید کنندگان گز ایران را تولید کنندگان ماهر و حرفه ای گز اصفهان بلداجی تشکیل داده اند که استاد کارانی ماهر در زمینه ی تولید این شیرینی سنتی ایرانی هستند که البته می توان شاهد تولیدات دیگر محصولات از گز در کنار تولیدات انواع گزها بوده باشیم که با نام گز سوهانی یاد می شود.
این گز سوهانی که همانند گزهای نوع لقمه ای بوده اند تنها تفاوت در نوع بی مغز بودن با دارا بودن یک روکش و یا لایه از سوهان می باشد و می توان گفت با وجود این سوهان ارزش غذایی این گز دو چندان گردیده است. پس تولیدات این گز سوهانی نیز در همین قطب های تولیدی صورت می گیرد که برندهای تولید کننده گز سوهانی اعم از:

 1. گز سوهانی قربانی
 2. گز سوهانی شاهکار
 3. گز سوهانی کرمانی
 4. گز سوهانی ویونا
 5. گز سوهانی دردشتی
 6. گز سوهانی مرداویج
 7. گز سوهانی جهان نما
 8. گز سوهانی طلایی
 9. گز سوهانی پاسارگاد
 10. گز سوهانی خواجه
 11. گز سوهانی اثلی

عرضه عمده گز سوهانی

عرضه گز سوهانی زعفرانی قربانی

گز سوهانی زعفرانی عرضه شده در این بخش مربوط به تولیدات گز سوهانی قربانی بوده است. این برند تولید کننده گز سوهانی اصفهان یکی معروف ترین گز سوهانی در بازار ایران و جهان می باشد. بنابر تولیدات مرغوب و درجه یکی که از گز سوهانی ها دارا هستند بسیار پرطرفدار و مشهور گشته اند و تولیدات ان را همان گز سوهانی لقمه ای اما در مدل های مختلف از بسته بندی ها قرار دارند.

فروش گز سوهانی

نمایندگی فروش عمده انواع گز سوهانی لقمه صادراتی

نمایندگی بازار گز ایران نمایندگی پخش عمده تولیدات از انواع و اقسام گزها با دیگر محصولات تولیدی گز را شامل هستند که در این بخش عمده سفارشات تولید و خرید گز سوهانی قربانی ارائه می گردد که البته می توان به وجود دیگر برندهای تولیدی نیز اشاره کرد که جهت پخش در سایر مراکز صادراتی و یا استانی با قیمت های ارزان را درخواست دارند.
البته این سفارشات برای خرید گز سوهانی در بازارهای صادراتی نیز متغیر است و هر بخش و مرکزی خواهان خریداری نوع خاصی از این گز سوهانی ها هستند حال در نوع مخصوص و درجه یک و یا در نوع معمولی و ارزان قیمت.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی پسته بادام

فروشگاه فروش آنلاین سوهان گز کرمانی

سوهان گز کرمانی که از نوع سوهان گزی های لقمه ای در بسته بندی های …

کانال تلگرام