بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز درجه یک / فروش عمده گز زعفرانی درجه یک معراج

فروش عمده گز زعفرانی درجه یک معراج

گز درجه یک معراج در بازار فروش را می توانید همراه با تولیدات متنوع از این برند تهیه نماید که این فروش عمده از محصولات گز معراج چون گزهای زعفرانی انتخاب گردیده است که در مدل های بسته بندی برند شاهرضا عرضه می گردد.

مرکز گز صادراتی لقمه

عمده تولیدات گز زعفرانی بازار گز چگونه است؟

همانطور که بارها معرفی کرده ایم گز در بازار ایران را همراه با طعم های مختلف می توان تهیه کرد طعم و مزه های از نوع سنتی تا صنعتی را شامل می گردند. برای مثال یکی از طعم های اصیل سنتی و خوشمزه ی گز که می توان گفت پرطرفدار و پرفروش بوده است گز های زعفرانی بوده اند.

انواع گز پسته صادراتی

گز زعفرانی تهیه و تولید شده از نوع گزهای لقمه ای با مغزهای پسته ای هستند اما براساس نوع تولیدات هر بخشی از درصد های متفاوتی روانه ی بازار می گردد. همچنین در مدل های متنوع بسته بندی، البته در نوع فله می توان گفت خرید های سفارشی بوده است. اما نمونه های موجود از درصد گز زعفرانی در بازار به این ترتیب می باشند.

 1. گز زعفرانی پسته_ ۱۸%
 2. گز زعفرانی پسته_ ۲۸%
 3. گز زعفرانی پسته_ ۳۲%
 4. گز زعفرانی پسته خلال بیدمشک_ ۳۲%
 5. گز زعفرانی پسته_ ۳۸%

فروش عمده تولیدات گز

خصوصیت تولیدی گز زعفرانی معراج اصفهان

طبق گفته های پیشین خود وجود گز زعفرانی تولید اصفهان همراه با برندهای تولید کننده ی متعددی بوده است و این برند گز زعفرانی معراج اصفهان در بازار با برند شاهرضا عرضه می گردد و از خصوصیت های تولیدی گز زعفرانی معراج شاهرضا می توان این موارد را نام برد و معرفی کرد که به شرح زیر هستند.

 • نوع گز: لقمه ای
 • نوع مغز و درصد: ۲۸ درصد پسته
 • برند: گز شاهرضا
 • وزن خالص: ۴۰۰ گرمی
 • تعداد جعبه در کارتن: ۲۴ عددی
 • ترکیبات: گلوکز مایع ، مغز پسته ، شکر ،سفیده تخم مرغ ،زعفران، ترنجبین ، گلاب ، آب

گز درجه یک معراج

مرکز فروش عمده آنلاین انواع گز معراج در ایران

پس به این ترتیب بنابر وجود این انواع گز زعفرانی لقمه ای مغز پسته ای متفاوت در بازار در این بخش و نمایندگی فروش اینترنتی می توانید سفارشات خرید عمده ی محصولات دیگر معراج را نیز درخواست دهید در کنار سفارشات گز زعفرانی. و البته این امکان و فرصت را نیز برای عمده خریداران فراهم ساخته شده است تا به طور مستقیم از سایر محصولات تولیدی گز نیز بهره مند گشته و خریداری نمایند.

فروش گز زعفرانی

از دیگز محصولات تولیدی و ارائه شده در این بازار اینترنتی خرید گز بدون واسطه سوهان گزی، سوهان عسلی با پولکی های میکس و طعم دار برند معراج و غیره می باشد.

فروش گز زعفرانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز درجه یک پسته

خرید گز بیدمشکی ترنجبینی درجه یک پسته

گز درجه یک پسته که از انواع و اقسام گوناگون گزها می توان دسته بندی …

کانال تلگرام