بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / فروش عمده گز فله اصفهان

فروش عمده گز فله اصفهان

گز فله اصفهان گزهای از نوع گز لقمه ای، آردی با برشی همراه با برندهای تولید کننده ی مختلف در نوع بسته بندی بهداشتی عرضه می گردد و فروش عمده ی هر یک از این انواع گزهای فله ای با نرخ قیمت های متفاوت هستند که نوع ارزان قیمت را نیز شامل می گردد.

قیمت گز تازه

عمده تولیدات گز فله در بازار ایران

در بازار ایران این وجود گز شیرینی سنتی و اصیل را در تنوعی از انواع گوناگون می توان تهیه کرد. در اصل با وجود این دستگاه های صنعتی می توان شاهد عرضه ی گز به صورت های مختلف اما با حفظ طعم اصیل و سنتی گز. حال گزی که در این بخش برای فروش اینترنتی لحاظ شده است مربوط به تولیدات گز فله ای بوده که در بخش اول به معرفی این انواع گز فله ای پرداختیم.
حال هر یک از سه مدل گز فله ای در انواع گوناگونی توزیع و پخش می گردند که بالاترین سطح فروش گزهای فله ای لقمه ای بوده اند. این گز فله ای اعم از لقمه ای و یا آردی در بازار درصد های متفاوت از نوع مغزهای معروف و خوشمزه ی پسته بادام را دارد. تقاضای بازار برای خرید گز فله لقمه ای با وجود بازار فروش مختلف درصد های متفاوت را خواهان هستند مانند:

 1. گز فله ای لقمه ای_ ۵ درصد
 2. گز فله ای لقمه ای_ ۱۰ درصد
 3. گز فله ای لقمه ای_ ۱۸ درصد
 4. گز فله ای لقمه ای_ ۲۰ درصد
 5. گز فله ای لقمه ای_ ۲۸ درصد
 6. گز فله ای لقمه ای_ ۲۵ درصد
 7. گز فله ای لقمه ای_ ۳۸ درصد
 8. گز فله ای لقمه ای_ ۴۲ درصد

قیمت گز تازه

تولیدات نوع گز فله اصفهان چگونه اند؟

درصد های پرفروش و معرفی شده ی نوع گز فله ای لقمه ای هر یک متناسب بازار های مختلف در ایران با صادرات بوده اند. و اینکه تولیدات نوع گز فله اصفهان به چه صورت است باید گفت که ترتیبی از درصد های معرفی شده با مغزهای پسته بادام هستند.
بخشی از این گزهای فله ای به صورت پاکتی در وزنی از بسته بندی های ۱ کیلویی با ۵۰۰ گرمی موجود هستند. اما می پردازیم به طعم تولیدی از این گز فله اصفهان که عبارتنداز:

 • گز فله ای طعم دار_ میوه ای
 • گز فله ای طعم دار_ زعفرانی
 • گز فله ای طعم دار_ نارگیلی
 • گز فله ای طعم دار_ بیدمشکی
 • گز فله ای طعم دار_ ترنجبینی
 • گز فله ای طعم دار_ شیرخشتی
 • گز فله ای طعم دار_ انگبینی

صادرات گز اصفهان

عمده فروشی گز اصفهان فله اینترنتی

فروش عمده اینترنتی بازار گز فروش آراد ایران که تولیدات گز فله ی اصفهان را درنظر گرفته است براساس نرخ قیمت های که تولید کنندگان گز این بخش ارائه می دهند براساس درجه های کیفی بالای که در تولید دارا هستند مناسب اما کمی بالا بوده اند که با توجه به فروش مستقیم ارزان توزیع می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار …

کانال تلگرام