بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / فروش گز آردی گلریز دالمن

فروش گز آردی گلریز دالمن

فروش گز آردی دالمن درنظر گرفته شده در این بخش برای فروش های عمده در بازارهای داخلی و صادراتی را می توان از تولیدات گز های آردی گلریز نوع مغز پسته ای، بادامی با مخلوط دید و ارائه داد که طعم خوشمزه ی گزهای اصیل را دارا بوده است.

خرید گز آردی دالمن

شرکت تولیدی گز دالمن اصفهان

گز دالمن اصفهان را که می توان از دسته برندهای تولیدی گز در این مجموعه معرفی کرد از دسته تولید کنندگان گزی بوده است که تولیداتی از قبیل گزهای لقمه ای با آردی را دارا بوده است که به صورت صنعتی با بالاترین درجه ی کیفی روانه ی بازار مصرف داخلی و صادرات می گردد. پس در هر یک از بازارهای کشور می توان دید که با توجه به خوشمزگی تولیدات گز این برند پرطرفدار و پرفروش می باشد.

فروش گز لقمه بادام

تولیدات انواع گز آردی دالمن

همانطور که گفته شد تولیدات گز این برند اصفهان دالمن تولیداتی از نوع گزهای لقمه ای با آردی را شامل می باشد اما این تولیدات مربوط به گزهای آردی از نوع گزهای آردی گلریز بوده اند. و این گز آردی گلریز دالمن نیز برگرفته از درصد های مشخص مغز پسته و بادام بوده است که در ادامه به معرفی تولیدات این گز آردی می پردازیم که اعم از:

  • گز آردی گلریز- ۲۸ درصد بادام
  • گز آردی گلریز- ۲۸ درصد پسته
  • گز آردی گلریز- ۳۸ درصد پسته

خرید گز آردی دالمن

فروش انواع گز دالمن اصفهان

فروش عمده ی انواع گزهای تولیدی دالمن در کشور را می توانید از طریق این نمایندگی فروش اینترنتی تهیه و خریداری نماید. خریداری کردن گزهای آردی و لقمه ای دالمن هر یک نیز همراه با مدل های زیبا از بسته بندی ها روانه ی بازار مصرف شده اند که برای آشنایی بیشتر با انواع بسته بندی گز های دالمن جهت سفارش می توانید در ادامه با این انواع بسته بندی گز دالمن آشنا شوید که اعم از:

  • گز بسته بندی- آبرنگی دالمن
  • گز بسته بندی- کلاسیک دالمن
  • گز بسته بندی- فانتزی دالمن
  • گز بسته بندی- گلدانی دالمن

خرید گز آردی دالمن

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار …

کانال تلگرام