بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز اصلی / قيمت گز اصلی بلداجی در ايران

قيمت گز اصلی بلداجی در ايران

گز اصلي بلداجی در بازار گز ايران که به صورت اينترنتي آنلاين عمده توزيع پخش و به فروش مي رسد همواره بنابر عرضه ي مستقيمي که صورت مي گيرد با بهترين نرخ قيمت هاي فروش همراه است.

گز اصلي بلداجی

معرفي توليدات اصل گز ايراني در بازار

در اين بخش کمي به معرفي توليدات اصل و اصيل از گزهاي ايراني مي پردازيم که گفته شده است گز يکي از شيريني سنتي ايراني بوده و با اينکه در مدل هاي لقمه اي آردي تهيه و توليد شده اند از گذشته تا به امروز تحولات چنداني روي انها صورت نگرفته و تا به امروز به همين ترتيب ارائه گرديده است تنها تفاوت حاصله مربوط به توليد در طعم هاي مختلف مي باشد.

گز مشهد

گز اصل ايراني در بخش هاي چون قطب توليدي گز ايراني اصفهان بلداجي توليد گشته است و هر مرکز توليدي با نام تجاري متفاوتي توليدات خود را ارائه داده است. پس توليدات اصل از گزهاي ايراني در بازار عبارتنداز:

 1. گز لقمه آردی اصل انگبینی
 2. گز لقمه آردی اصل پسته ای
 3. گز لقمه آردی اصل بادامی
 4. گز لقمه آردی اصل بیدمشکی
 5. گز لقمه آردی اصل ترنجبینی
 6. گز لقمه آردی اصل نارگیلی

گز اصلي بلداجی

انواع گز اصلي شاهکار بلداجی

يکي از برندهاي اصل توليد کننده ي گز قطب پايتخت ايران بلداجي گز شاهکار و يا گز اصلي بوده است. در اصل اين برند به نام تجاري گز اصلي در گذشته در بازار موجود بود ولي به دليل سئو استفاده هاي از نام تجاري اين برند امروزه با برند گز شاهکار در بازار عرضه مي شود.
و اما توليدات اصل اين گز اصلي شاهکار بلداجي که همان گزهاي معروف لقمه اي آردي بوده است اين برند نيز همواره توليداتي از گزهاي با طعم هاي گوناگون و درجه يک را ارائه مي دهد.

 • گز برشی گلریز پسته
 • گز برشی گلریز انگبینی
 • گز لقمه پسته عسلی
 • گز پسته ای زعفرانی
 • گز پسته بادام مخصوص
 • گز پسته بادام ترنحبینی
 • گز پسته بادام کادویی
 • گز پسته بادام کیلویی
 • گز مخصوص صادراتی

گز اصلي بلداجی

قيمت خريد عمده انواع گز شاهکار اصلي در ايران

و اما قيمت خريد گز اصلي بلداجي، اين قيمت خريد گز براساس برندهاي توليد کننده مي بينيم که هر يک متغيير از ديگر بوده اند و اين امر هم بخاطر درجه هاي کيفي در توليد با نوع و مدل بسته بندي همراه مي باشد.
پس توليدات گز اصلي نيز به همين ترتيب با توجه به وجود توليدات متفاوت از درصد هاي مغز پسته بادام گز با وزن بسته بندي گز هر يک متغير از يکديگر بوده اند که عمده ي توليدات گز اين برند به طور مستقيم از بخش توليدي عرضه مي شود مي توانيد با ما در ارتباط بوده تا از نرخ قيمت هاي فروش مطلع گرديد.

گز اصلي بلداجی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه ای بلداجی

بازار پخش بهترین گز لقمه ای بلداجی

گز لقمه ای بلداجی که از بهترین های تولید گز در کشور بوده است در …

کانال تلگرام