بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / گز ایران / قیمت انواع گز تازه ایرانی

قیمت انواع گز تازه ایرانی

قیمت گز تازه تولید در بازار ایرانی با توجه به نوع گز عرضه شده با کمی اختلاف در نرخ قیمت فروش ان توزیع می گردد. این انواع گز تازه ایرانی در این بخش تولیدات گزهای اصفهان با بلداجی انتخاب گردیده است.

قیمت گز تازه

گز تازه ایرانی اصفهان بلداجی

گز یک شیرینی سنتی و اصیل ایرانی بوده است که مواد اولیه برای تهیه و تولید این خوراکی خوشمزه، بی نظیر و متفاوت اعم از:

 1. مغز پسته بادام
 2. سفیده تخم مرغ
 3. ترنجبین( گز انگبین)
 4. گلاب
 5. عسل
 6. شکر و گلوکز

قیمت گز تازه

پس ترکیبات این مواد اولیه ی تولیدی گز منجر به تولیدات نوع گزهای لقمه ای، آردی با برشی می شود که هر یک از این گزها باز با توجه به خصوصیت های مختلف در تولید نمونه های متنوع و متفاوتی را در بازار می توان دید و تهیه کرد. این گز تازه ی ایرانی گرچه در گذشته همراه با طعم های اصیل از انگبین های گیاهی تهیه می شدند اما امروزه می توان شاهد تولید گز با طعم های مختلف بوده باشیم.  مانند:

 • گز میوه ای
 • گز شکلاتی
 • گز پشمکی
 • گز نسکافه ای
 • گز ارگانیک

یکی از دلایلی که می توان گفت گز تازه و مرغوب بوده است استفاده از مواد اولیه ی درجه یک و تازه می باشد که نمونه های مرسوم و موجود در بازار گز ایرانی گزهای چون زعفرانی، عسلی، مخلوط، مغز پسته ای و بادامی بوده است.

قیمت گز تازه

تولیدات انواع گز تازه در بازار گز فروش

انچه از این تولیدات گزهای تازه برای فروش در بازار اینترنتی ارائه می دهیم شامل تمام انواع گزهای لقمه ای با آردی بوده اند که درصد های متفاوتی از مغزها را دارند. و براساس نوع تقاضای بازار هر منطقه ای نوع خاصی توزیع می گردد. البته علاوه بر وجود انواع گز تازه دیگر محصولاتی چون گز سوهانی لقمه ای نیز پرطرفدار بوده است.

قیمت گز تازه

انواع گز ایرانی تازه با قیمت ارزان

انواع گزهای ایرانی تازه که نمونه های مرسوم و پرفروش از گزهای لقمه ای آردی را تشکیل می دهد فروش عمده ی هر یک از انها در این بخش به طور مستقیم از مرکز تولیدی عرضه می گردد. این عرضه ی مستقیم منجر به فروش با قیمت های ارزان و مناسب تری می گردد که می توانید در این بخش سفارشات خود از گزهای تازه تولید و به روز بهره مند گردید.

قیمت گز تازه

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز فله ای

فروشگاه معتبر فروش گز ترنجبین در ایران

گز ترنجبین در ایران که متشکل از تولیدات انواع برش های مختلف گزی بوده است …

کانال تلگرام