بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / قیمت خرید گز آردی پسته بادام ۱۰۰ گرمی

قیمت خرید گز آردی پسته بادام ۱۰۰ گرمی

قیمت خرید گز براساس اینکه کدام نوع و مدل گزی را انتخاب نموده اید متفاوت تهیه و عرضه می شود. این قیمت خرید گز آردی در این بخش که می تواند خریدی از گزهای پسته بادام با درصد های متفاوت بوده باشد خرید گز ۱۰۰ گرمی آردی را می توانید با بهترین قیمت خریداری نماید.
خب تولیدات گز در چند مدل بوده است که با نام گز لقمه ای، آردی و گز های برشی یا سکه ای معروف هستند. هر سه ی این مدل گزها همراه با مغزهای پسته ای و بادامی تهیه و تولید می شوند که البته می توان دید که درصد های متفاوتی از این مغزها را تشکیل داده اند.

انواع تولیدات گز پسته بادام

  • گز پسته بادام- لقمه ای
  • گز پسته بادام- آردی
  • گز پسته بادام- برشی

قیمت خرید گز آردی

بهترین گز آردی موجود در بازار فروش

گز آردی همانند نوع گز لقمه ای در نوع پسته ای بادامی بوده است. و همچنین درصد های بالا و پایینی از این گز قابل تهیه می باشد. البته می توان گفت گز آردی مانند گز لقمه ای به صورت فله ای سفارشی نیز تهیه و تولید می گردد. پس درصد های مختلف این گز آردی در بازار عبارتنداز:

  • گز آردی ۱۰% پسته بادام
  • گز آردی ۱۸% پسته بادام
  • گز آردی ۲۸% پسته بادام
  • گز آردی ۳۲% پسته بادام
  • گز آردی ۴۲% پسته بادام

قیمت فروش گز

طرز تهیه گز آردی خانگی

سفیده تخم مرغ را بزنید تا پف کند. در یک قابلمه شکر و گلاب را مخلوط کنید و روی حرارت ملایم بگذارید تا بجوشد. گلوکز اضافه کرده و به مدت ۵ دقیقه هم بزنید تا مواد خوب با هم مخلوط شوند. یک قاشق چایخوری از مواد را به سفیده تخم مرغ اضافه کنید و خوب هم بزنید تا دمای سفیده را بالا ببرد. سپس کل سفیده را به مواد اضافه کنید و هم بزنید. مواد را خوب هم بزنید تا سفت شوند. حرارت را خاموش کرده و پسته را اضافه کنید. یک ربع صبر کنید تا مواد خودش را بگیرد و خنک شود. روی سطح آرد پاشیده و مواد را روی سطح آردی پهن کنید و به شکل و اندازه دلخواه برش بزنید. گز را در یخچال و در ظرف در بسته نگهداری کنید.

قیمت خرید گز آردی

قیمت خرید انواع گز آردی

قیمت خرید گز آردی طبق نمونه های متنوع موجود در بازار هر یک برای خود دارای نرخ قیمتی بوده اند. این قیمت گز آردی از قیمت گز لقمه ای می توان گفت درصدی گران قیمت تر می باشد. همچنین قیمت گز پسته از قیمت گز بادام نیز متفاوت تر بوده است. در اصل قیمت گز آردی بادام ارزان قیمت تر از نوع گز آردی پسته ای می باشد. ولی در مجموع می توان گفت برای تهیه و خرید گز آردی با بهترین و مناسب ترین نرخ قیمت ها می توانید ان را در این بخش سفارش داده و خریداری نماید.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار …

کانال تلگرام