بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / قیمت خرید گز بادام اصفهان

قیمت خرید گز بادام اصفهان

قیمت خرید گز اعم از تولیدات گزهای لقمه ای تا آردی هر یک برای خود دنیای متنوع از قیمت فروش و طعم با برندهای مختلف را دارا می باشد. که در حال حاضر این قیمت خرید گز بادام اصفهان را می توان از ارزان ترین نوع گز تولید شده معرفی کرد.

قیمت خرید گز

یکی از تنقلات شیرین، معروف و سنتی ایران و هم‌چنين يكي از معروفترین سوغات اصفهان گز آن است كه در انواع مختلف “آردی” و “لقمه‌ای” شامل پسته‌ای، بادامی و شکلاتی كه در کارگاه‌هاي سنتی و صنعتی تولید می‌شود. بايد به ياد داشت اصفهاني‌ها نيز به رسم عادت هميشه به دوستان، آشنايان و عزيزان خود گز هديه مي‌دهند.

گز بادام تولید شده اصفهان

در اصفهان و بازار گز اصفهان می توان به وجود تنوعی بالا از تولیدات گزها اشاره کرد. هر یک از این گزها مربوط به برندهای تولید کننده ی مختلف گز بوده اند که از درصد های بالا و پایین مغز های پسته ای و بادامی بوده اند. نمونه ی درنظر گرفته شده مربوط به تولیدات گز بادام بوده است. و اگر در پی تهیه و خرید نوع گزهای ارزان قیمت اما خوشمزه و باکیفیت سنتی هستید می توان تولیدات گزهای بادام را پیشنهاد داد که این گز بادام باز براساس درصد های خود مغز بادام نمونه های ارزان قیمت تر را نیز دارا است. برخی از این تولید کنندگان بادام موجود در بازار اعم از:

  • گز بادام دالمن
  • گز بادام اسپانتا
  • گز بادام مرداویج
  • گز بادام نیکومنش
  • گز بادام مظفری
  • گز بادام معراج
  • گز بادام کرمانی

قیمت خرید گز

گز انگبین چیست؟

گز انگبین چیست؟

جالب است بدانيد گز اصفهان همان بن مضارع فعل گزیدن است. در كوهپايه‌هاي زاگرس پشه‌اي خاص شيره درخت گون را مي‌گزد و قند كتيرا را تبدیل به گزانگبین می‌كند، اين شيره بر روي گیاه باقی می‌ماند و در اواسط شهریور ماه دامداران و چوپانان آن را به روشي خاص می‌زنند و گزانگبین از آن می‌گیرند.

قیمت مناسب گز بادام فله و بسته بندی

تولیدات گز بادام نیز به صورت فله ای و بسته بندی شده هستند که در مدل های زیبای از بسته بندی اغلب در بازارهای صادراتی مورد پسند واقع می شود و بازار فروش گز فله ای را می توان در بازارهای داخلی مشاهده کرد که البته عکس این موضوع در هر دو بازار امکان پذیر نیز بوده است در کل به نوع تقاضا و سفارش هر منطقه ای کشور و جهان دارد که در پی تهیه و خرید چه نوع گزی هستند.

قیمت انواع گز اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پولکی اصفهان در تهران

واحد فروش اینترنتی گز پولکی اصفهان در تهران عمده

گز پولکی اصفهان در تهران که برگرفته از نمایندگی های فروش و پخش متعددی بوده …

کانال تلگرام