بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / گز درجه یک / قیمت فروش گز تازه درجه یک فله قربانی

قیمت فروش گز تازه درجه یک فله قربانی

قیمت گز قربانی درجه یک و تازه در بازار فروش همراه با نرخ قیمت های متفاوتی هستند اما در این مرکز این فروش گز سوهانی قربانی درجه یک بصورت فله ای در وزن های مختلف از بسته بندی ها با قیمت مناسب عرضه می شوند.

قیمت گز قربانی

انواع گز فله تازه درجه یک بازار فروش

بازار فروش گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی را می توانید با تنوعی از تولیدات گوناگون اعم از طعم و مزه ها با برندهای متفاوت تولید کننده و دیگر خصوصیت های تولیدی گز معرفی کرد و نام ببرید. و با وجود ارزش های غذایی بالای که این شیرینی در بین تمامی انواع تنقلات شیرین دارا بوده است امروزه شاهد افزایش طرفداران روز افزون ان هستیم.

قیمت گز قربانی

پس نوعی که از تولیدات صورت گرفته شده ی گز در بازار وجود دارد مدل گزهای لقمه ای آردی با سکه ای بوده اند و هر یک از این سه مدل بصورت فله ای و بسته بندی شده عرضه می گردد. این توزیع صورت گرفته از تولیدات گز فله ای درجه یک در بازار فروش به این ترتیب می باشد.

 1. گز فله ای سوهانی
 2. گز فله ای بدون مغز
 3. گز فله ای مغزدار
 4. گز فله ای میوه ای
 5. گز فله ای انگبین گیاهی
 6. گز فله ای بادامی
 7. گز فله ای پسته
 8. گز فله ای شکلاتی
 9. گز فله ای لقمه ای
 10. و … .

قیمت گز قربانی

خصوصیت تولیدی گز فله قربانی

همانطور که اشاره کردیم هر یک از این انواع گزهای نام برده شده توسط برندهای تولید کننده ی مختلفی تهیه می گردد. برای مثال می توان به تولیدات گز درجه یک قربانی اشاره کرد که عرضه کننده ی تولیدات نوع گز چون گز سوهانی لقمه ای می باشد. این گز سوهانی همچون گزهای لقمه ای مغزدار می توان گفت بسیار پرطرفدار بوده است.

قیمت گز قربانی

تولیداتی که این گز درجه یک قربانی در بازار ارائه داده همان گز سوهانی بوده است اما با طعم های مختلف در وزن بسته بندی های متفاوت از طراحی های به روز و جدید.

فروش گز تازه درجه یک سوهانی قربانی با قیمت ارزان

فروش و پخش عمده ی این تولیدات گز درجه یک و تازه قربانی در این مرکز فروش اینترنتی همانطور که گفته شده عرضه ای عمده هم برای بازارهای داخلی و هم صادرات بوده است. پس بنابر یک فروش بدون واسطه ای و مستقیم همواره نرخ قیمت های فروش مناسبی را هم به همراه دارند. گز سوهانی های چون در طعم های متفاوت مانند:

 • گز سوهانی زعفرانی
 • گز سوهانی هل
 • گز سوهانی جوانه گندم
 • گز سوهانی نارگیلی
 • گز سوهانی دارچینی

قیمت گز قربانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز درجه یک پسته

خرید گز بیدمشکی ترنجبینی درجه یک پسته

گز درجه یک پسته که از انواع و اقسام گوناگون گزها می توان دسته بندی …

کانال تلگرام