بازرگانی گز آراد
شنبه , مرداد ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / گز اصفهان / قیمت گز سکه ای پسته اصفهان معراج

قیمت گز سکه ای پسته اصفهان معراج

گز سکه ای معراج

گز سکه ای معراج یکی از مدل های برشی گز این برند از تولیدات گز اصفهان بوده است که براساس نوع برش و درصد مغز از لحاظ قیمت فروش متفاوت با سایر مدل گزهای تولیدی بوده است و عمده در این بخش از بازار فروش توزیع و پخش می گردد.

انواع مدل تولیدات گز معراج

گز سکه ای معراج

تنوعی که در بین تولیدات گز معراج اصفهان می توان دید علاوه بر نوع برش گزها که به سه مدل تقسیم بندی می شوند تنوع حاصله مربوط به تولیدات نوع درصد مغز گز، با مدل های بسته بندی گز از این برند تولید کننده ی گز در اصفهان مربوط می شود. بنابراین برای معرفی مدل تولیدات صورت گرفته از انواع گز معراج در این بخش می توان اینطور وصف کرد که برگرفته از مجموعه درصد های متفاوت گز مغز پسته و بادام بوده اند که براساس نوع بسته بندی صورت گرفته معرفی می گردد مانند:

 • گز سکه ای پسته
 • گز آردی شمش طلا
 • گز آردی شمش نقره
 • گز پسته_ مینا فلزی
 • گز پسته_ بته جقه
 • گز پسته_ صندوقچه
 • گز پسته_ ترمه
 • گز پسته_ زعفرانی
 • و … .

خصوصیت تولیدی گز سکه ای معراج

گز سکه ای معراج

فروش لحاظ شده از گز پسته ای معراج در این بخش مربوط به تولیدات نوع گز سکه ای معراج بوده است و از خصوصیت و ویژگی های تولیدی این مدل از گز اینطور می توان گفت:

 1. نوع مغز: پسته ای
 2. درصد مغز: ۲۸% پسته
 3. وزن: ۴۰۰ گرمی
 4. تعداد در کارتن: ۳۰ جعبه

البته این خصوصیت و ویژگی ذکر شده از گز سکه ای معراج مختص به این مدل گز بوده است که ویژگی ها برای سایر تولیدات صورت گرفته ی این گزها متفاوت از یکدیگر بوده اند.

مرکز فروش گز پسته اصفهان با قیمت مناسب

گز سکه ای معراج

تولیدات صورت گرفته از گز پسته ای اصفهان را می توان از مجموعه انواع و اقسام گوناگون گزها دسته بندی کرد که وجود هر یک از درجه های کیفی متفاوتی برخودار بوده اند و منجر به فروش با قیمت های متفاوتی نیز می گردد. که در این بخش بنابر نوع تقاضای بازار مصرف کننده گز سکه ای پسته در مدل های گوناگون از درصد های بالا و پایین مغز عرضه می شود.

پس به این ترتیب می توانید سفارشات خود از خرید گز پسته اصفهان را با تنوعی از تولیدات پیشنهاد داد که مناسب بازار فروش منطقه ی خود بوده باشد و همچنین همراه با ارائه ی بهترین های گز سکه ای پسته برای بازارهای صادرات جهانی صورت می گیرد.

گز سکه ای معراج

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 42% کرمانی

فروش عمده گز آردی پسته بادام ۴۲% کرمانی

گز ۴۲% کرمانی که متشکل از تولیدات گز لقمه ای با گز آردی بوده است …

کانال تلگرام