بازرگانی گز آراد
سه شنبه , خرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / سوهان گزی / مرکز فروش گز و سوهان عسلی لقمه قدس ویونا

مرکز فروش گز و سوهان عسلی لقمه قدس ویونا

فروش گز و سوهان عسلی لقمه تخت در این مرکز اینترنتی تولیداتی از برندهای مختلف را به همراه دارد که این بار مربوط به تولیدات گز اصفهان قدس ویونا می باشد که از نظر کیفیت در طعم و مزه تولیداتی خوشمزه از انواع گزها را دارا می باشد.

فروش گز اصلی

تولید کنندگان گز قدس ایران

نام تجاری گز قدس را می توان از تولید کنندگان گز بخش بلداجی با اصفهان معرفی کرد و نام برد که هر دو این برندها تولیداتی از قبیل انواع و اقسام گزها به همراه سوهان گزی و یا سوهان عسلی های لقمه ای مرغوب و درجه یک را شامل هستند. البته می توان گفت که این تولید کننده ی گز قدس اصفهان تولیدات خود را با نام تجاری جدیدی چون ویونا روانه ی بازار مصرف می کند که طرح های جدید از بسته بندی را نیز شامل می شود.

تولیدات انواع محصولات گز ویونا قدس اصفهان

همانطور که اشاره کردیم تولیدات گز این برند تولیدی شامل گزهای لقمه ای با آردی می گردد که تنوعی از طعم و مزه ها با درصدهای متفاوت را به همراه دارند. با توجه به درجه های کیفی مطلوب و بالای که دارند می توان گفت انتخابی برای بازارهای صادراتی نیز بوده است با اینکه در بازارهای ایرانی نیز پرطرفدار و پرفروش بوده است. پس این تولیدات گز ویونا قدس اعم از:

  1. گز لقمه ای پسته بادام
  2. گز آردی پسته بادام
  3. گز سوهانی لقمه ای
  4. گز لقمه پسته عسلی
  5. سوهان عسلی لقمه ای
  6. سوهان عسلی تخت

فروش انواع گز بلداجی

مرکز پخش و فروش اینترنتی انواع گز

در این مرکز پخش و فروش اینترنتی عمده گز، گزهای ارائه داده شده از برندهای مختلفی بوده است براین اساس که هر بخشی از بازار خواهان نمونه های از تولیدات گزها بوده اند. و پخش اینترنتی گز را می توان از تولیدات گزهای مرغوب و درجه یک تا گزهای با درجه کیفی پایین تهیه نماید. قیمت فروش هر یک از این انواع گز و سوهان عسلی ها با گز سوهانی ها متفاوت برمبنای نوع عرضه ی انها که می تواند فله ای و یا بسته بندی بوده باشند متفاوت عرضه شوند.

فروش گز و سوهان عسلی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی پسته بادام

فروشگاه فروش آنلاین سوهان گز کرمانی

سوهان گز کرمانی که از نوع سوهان گزی های لقمه ای در بسته بندی های …

کانال تلگرام