بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

نمایندگی پخش آنلاین عمده گز آردی کیلویی

گز آردی کیلویی که عمده در این مجموعه از نمایندگی پخش آنلاین در سرتاسر بازار کشور توزیع و پخش می گردد می توانید سفارشات خود از خرید عمده صادراتی انواع گز فله اعم از لقمه ای تا آردی در مدل های مغزدار و بی مغز را نیز تهیه نماید.

عمده پخش گز کیلویی در بازار

در بازار انچه از تولیدات گز این شیرینی سنتی و اصیل توزیع و پخش گردیده است مجموعه ای از تمام انواع و اقسام گزها بنابر نوع تقاضای بازار مصرف کننده می باشد. پس شامل دسته گزهای مغزدار با بی مغز از مجموعه ی انواع برش های گزی را شامل می شود که البته باز در نوع پخش گز کیلویی و کادویی انجام می گیرد.

موضوع این بخش در ارتباط با عمده پخش صورت گرفته از گز کیلویی در بازار بوده است که نوع گز کیلویی مربوط به هر دو دسته تولیدات گز می گردد اعم از گزهای مغزدار تا بی مغز، که نوع مغزدار ان را دسته های گوناگونی از گزهای کیلویی تشکیل می دهد و نوع گز کیلویی بی مغز هم به چند مدل تقسیم بندی می شوند عبارتنداز:

 1. گز بی مغز کیلویی_ نوقا تبریز
 2. گز بی مغز کیلویی_ ساده لقمه
 3. گز بی مغز کیلویی_ سوهانی
 4. گز بی مغز کیلویی_ آردی
 5. گز بی مغز کیلویی_ سکه ای

و اما دسته تولیدات نوع گز کیلویی مغزدار همانطور که گفته شد از تنوع بالاتری برخودار بوده که شامل طعم های گوناگون، درصد های متفاوت با مدل مغزهای مختلف همراه هستند و انچه از نوع پخش گز کیلویی مغزدار در بازار می توان نام برد به این ترتیب می باشد.

 • گز کیلویی مغزدار پسته بادام
 • گز کیلویی مغزدار فندوق گردویی
 • گز کیلویی مغزدار پاکتی
 • گز کیلویی مغزدار زعفرانی
 • گز کیلویی مغزدار شکلاتی
 • گز کیلویی مغزدار میوه ای
 • گز کیلویی مغزدار آردی لقمه سکه ای

نمایندگی فروش آنلاین گز آردی کادویی کیلویی

بنابر وجود نمایندگی های پخش از برندهای تولید کننده ی مختلف در سطح کشور هر یک شامل نوع و مدل خاصی از این گزهای کیلویی هستند که در این نمایندگی پخش آنلاین می توان گفت سریع ترین روش برای خرید گز را می توانید تجربه نماید که یک خرید ساده، مستقیم از درب کارخانه با قیمت مناسب صورت می گیرد.

پس به این ترتیب این پخش عمده گز آردی کیلویی در این مرکز را می توانید در نوع تقاضای خرید گز آردی کیلویی بی مغز با مغزدار به ثبت رسانید که قیمت های مناسب در بین تولیدات گز آردی کیلویی بی مغز بوده و نوع مناسب از گز آردی کیلویی مغزدار با درصدهای پایین از مغزهای پسته بادام و یا گردو را می توانید خریداری نماید.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 25% کیلویی

قیمت گز کیلویی آنتیک ۲۵ درصد اصفهان

گز ۲۵% کیلویی که از نوع گزهای مغزدار پسته ای، بادامی و یا مخلوط در …

کانال تلگرام