بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / سوهان گزی / نمایندگی پخش گز سوهانی قربانی در تاجیکستان

نمایندگی پخش گز سوهانی قربانی در تاجیکستان

پخش گز سوهانی قربانی در ایران که همراه با نمایندگی های فروش و پخش بوده است نمایندگی های پخش و صادرات به کشورهای جهانی چون تاجیکستان و غیره نیز توسط این مرکز ارائه می گردد که می توانید برای ثبت سفارشات عمده ی خود با ما در ارتباط باشید.

گز سوهانی

ایا تولیدات گز ایران به کشورهای جهانی صادر می گردد؟

اینکه تولیدات گز ایران به کشورهای مختلف جهان صادر می گردد باید گفت که گز ایران یکی از سالم ترین، مقوی ترین و خوشمزه ترین شیرینی در بین تمام انواع شیرینی جات ها بوده است و دارای ارزش غذایی بالای بوده بنابراین با وجود این ویژگی ها می توان دید که بخش عمده ای از این تولیدات روانه ی بازارهای جهانی گردیده است.

پخش گز سوهانی قربانی

صادراتی که از گز ایران به بازارهای جهانی چون تاجیکستان و غیره ارسال می گردد تولیدات تمام انواع گزها بوده است که گز سوهانی صادراتی یکی از نمونه های پرطرفدار می باشد.

صادر کنندگان گز سوهانی قطب تولیدی کدام اند؟

خب تولید کنندگان گز سوهانی از واحدهای تولیدی گز جدا هستند که البته برخی از این بخش های تولیدی خط تولید گز سوهانی را نیز در کنار تولیدات گز خود قرار داده اند. و در بازار تولیدات قطب گز ایران هستند برندهای مشهوری که تولیداتی مرغوب از گز سوهانی را ارائه می دهند. مانند:

 1. گز سوهانی قربانی
 2. گز سوهانی مرداویج
 3. گز سوهانی نیکومنش
 4. گز سوهانی کرمانی
 5. گز سوهانی شاهکار
 6. گز سوهانی اثلی
 7. گز سوهانی جهان نما
 8. گز سوهانی قدس

قیمت گز قربانی

انواع گز سوهانی قربانی در بازار تاجیکستان

صادرات گز سوهانی قربانی به کشورهای مختلفی من جمله کشورهای همسایه تا بازارهای اروپایی ارسال گردیده است بنابر درجه های کیفی بالای که در تولید دارد و در حال حاضر بازار مدنظر قرار گرفته شده بازارهای صادراتی به تاجیکستان می باشد.

قیمت گز قربانی

انواع گز سوهانی قربانی در بازار تاجیکستان مجموعه تولیدات گز سوهانی لقمه ای در مدل های بسته بندی با نوع فله ای بوده است که براساس نوع بازارهای فروش متفاوت در تاجیکستان هر دو مدل جزء سفارشات ارسالی گز سوهانی به تاجیکستان بوده است. اعم از:

 • گز سوهانی ۵۰۰ گرمی
 • گز سوهانی ۸۰۰ گرمی
 • گز سوهانی ۱۰۰۰ گرمی
 • گز سوهانی فله ۵ کیلویی
 • گز سوهانی فله ۴ کیلویی

گز سوهانی

نمایندگی پخش گز سوهانی صادراتی قربانی

بازار گز ایران یکی از نمایندگی های پخش و فروش عمده مستقیم تولیدات گز سوهانی قربانی به بازارهای صادراتی جهان بوده است و در این مرکز و از طریق راههای ارتباطی ارائه داده شده می توانید با ما در تماس بوده تا بهترین های تولید از گز سوهانی های تازه و درجه یک قربانی را با بهترین وباکیفیت ترین نرخ قیمت های فروش مستقیم خریداری نماید.

قیمت گز قربانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز اصفهان

سایت فروش سوهان گز اصیل اصفهان

سوهان گز اصفهان که از سوغاتی های اصیل این پایتخت گز ایران بوده است در …

کانال تلگرام