بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / گز بادام / پخش گز پسته بادام برشی معراج

پخش گز پسته بادام برشی معراج

پخش گز پسته بادام را می توان از نوع گزهای مخلوط نیز درنظر گرفت پس این توزیع و پخش از گزهای مخلوط مربوط به تولیدات گز برشی ان هم از برند تولید کننده ی گز اصفهان معراج بوده است.

گز مغز پسته بادام برشی 18%

تولیدات گز پسته بادام برشی

گزهای پسته و بادام تولید شده می توانند به صورت جداگانه از تولیدات نوع گزهای پسته ای و یا گز بادامی بوده باشند که در ترکیب این دو مغز به گزهای مخلوط معرفی می شوند. پس این پخش گز پسته بادام هم از نوع گزهای مخلوط بشمار می رود. موضوع این بخش هم در ارتباط با گز پسته بادام مدل برشی یا سکه ای بوده است. بازار فروش برای این گز برشی را می توان همانند فروش گز آردی متفاوت دید. چون بازار فروش گز اصل را تولیدات گزهای لقمه ای دربرگرفته اند. و این فروش از گزهای برشی می تواند برای بازارهای خاصی عرضه گردد. بنابراین تولیدات صورت گرفته از این مدل گز برشی پسته بادام می توان از درصد های مختلف ان را نام برد اعم از:

  • گز برشی مخلوط ۱۸%
  • گز برشی مخلوط ۲۸ %
  • گز برشی مخلوط ۳۲ %

مرکز خرید گز

ویژگی تولیدی گز برشی معراج

یکی از برندهای عرضه کننده ی این گز برشی در بازار فروش گز تولیدات گز برشی معراج بوده است. این برند تولید کننده که از بهترین عرضه کنندگان گز بخش اصفهان بوده است تولیدات خود از نوع گزهای برشی با این خصوصیت در بازار موجود می باشد که در نوع مخلوط و پسته ای تهیه و تولید گردیده است البته هر یک از انها درصد های مشخص از مغز را دارا هستند ولی مدل بسته بندی موجود در بازار یکسان می باشد که وزن بسته بندی ۵۰۰ گرمی می باشد.

  1. گز برشی مخلوط ۲۸ درصد
  2. گز برشی پسته ای ۲۸ درصد

پخش گز پسته بادام

مرکز پخش آنلاین انواع گز معراج اصفهان

مرکز های پخش و فروش انواع گز معراج در ایران را می توان از نمایندگی های فروش در نقاط مختلف کشور معرفی کرد. و یکی از این نمایندگی های فروش گز معراج این مجموعه بوده است که تمام محصولات گز معراج را بصورت عمده در سرتاسر ایران توزیع و پخش می نماید. علاوه بر این می توانید سفارشات تهیه و خرید انواع دیگر گزها را نیز داشته باشید که تمام فروش انها با نازلترین نرخ قیمت عرضه می گردد. انواع محصولات گز معراج اعم از:

  • گز لقمه آردی انگبینی
  • گز لقمه آردی ترنجبینی
  • گز لقمه رژیمی پسته
  • پولکی مخلوط
  • سوهان عسلی
شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 28 درصد بادام

قیمت گز لقمه ۲۸ درصد بادام

گز ۲۸ درصد بادام از نوع لقمه ای آردی با سکه ای بوده است که …

کانال تلگرام