بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , خرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / خرید انواع گز آردی قدس ویونا اصفهان

خرید انواع گز آردی قدس ویونا اصفهان

انواع گز آردی بازار تولید اصفهان را با اینکه می توان در تنوع تولیدات تهیه کرد یکی از این تنوع ها مربوط به برندهای تولید کننده می باشد که خرید عمده از انواع گزهای آردی برند ویونا قدس اصفهان یکی از پیشنهادات این مرکز می باشد.

انواع گز آردی

تولیدات گز آردی اصفهان چگونه است؟

خط تولید گز در واحدهای تولیدی متفاوت بوده است گرچه تولید مربوط به نوع گزهای لقمه ای آردی با گزهای سکه ای مربوط می شود ولی باید گفت که دو مدل اول ارائه داده شده پرطرفدارترین بوده است. بعد از اینکه گزهای لقمه ای پرفروش ترین می باشند می توان گفت که گزهای آردی در رده ی دوم از پرفروش ترین ها قرار می گیرد.

انواع گز آردی

تولیداتی هم که از گزهای آردی ارائه شده است مدل های از گزهای لقمه ای از لحاظ طعم و مزه با مغزها بوده اند اما تفاوتی که وجود دارد در مدل های برشی گز بوده است. انواع گز اردی در بازار به این ترتیب می باشد

  • گز آردی گلریز
  • گز آردی گلدرشت

انواع گز آردی

انواع گز آردی قدس ویونا

اکثریت و یا می توان گفت تمام برندهای تولید کننده ی گز این تولیدات گزهای آردی را دارا هستند و یکی از برندهای معرفی شده در بازار گز اصفهان تولیدات گز قدس ویونا اصفهان می باشد. وحود تولیدات گزهای آردی ویونا قدس اصفهان مجموعه از مدل های متنوع بسته بندی گز با درصد های مختلف مغز پسته بادام هستند که طعم های خوشمزه و بی نظیری چون انگبین های گیاهی را دارا هستند.

  1. گز آردی مخلوط ۳۲% پسته بادام
  2. گز آردی ۴۲% پسته
  3. گز آردی ۳۸% بادام
  4. گز آردی ۳۸% پسته
  5. گز آردی ۳۲% پسته
  6. گز آردی ۳۲% مخلوط
  7. گز آردی ۲۸% مخلوط
  8. گز آردی ۱۸% مخلوط

انواع گز آردی

مرکز خرید گز آردی اصفهان قدس عمده

پس سفارشات خرید انواع گز آردی ویونا قدس اصفهان را می توانید از بین درصد های تولیدی ارائه شده ی این برند انتخاب و خریداری نماید. کلیه ی سفارشات به ثبت رسیده در این مجموعه که همراه با سفارشات عمده ی خرید گز بوده است بطور مستقیم از مرکز تولیدی کارخانه تهیه و روانه بازار مصرف می گردد. بنابراین می توان گفت همواره نرخ قیمت های فروش به روز و مناسبی را دارا هستند.

انواع گز آردی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سوهان گز اصفهان

سایت فروش سوهان گز اصیل اصفهان

سوهان گز اصفهان که از سوغاتی های اصیل این پایتخت گز ایران بوده است در …

کانال تلگرام