بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / گز بادام / خرید گز لقمه ۱۸ درصد پسته بادام صادراتی

خرید گز لقمه ۱۸ درصد پسته بادام صادراتی

گز ۱۸ درصد صادراتی نوع گز لقمه ای در این بخش از مرکز فروش اینترنتی جهت خرید را می توانید از گزهای مغزدار پسته بادام سفارش دهید که در نوع گزهای فله کیلویی و بسته بندی کادویی عرضه می گردد.

گز 18 درصد صادراتی

سفارشات گز صادراتی چیست؟

گزی که در ایران و قطب های تولیدی کشور صورت می گیرد انبوهی از عمده تولیدات گز لقمه ای، آردی با سکه ای می باشد و وجود هر یک همراه با خصوصیت و ویژگی های خاص و منجصر به فردی بوده است حال در نوع مغزدار، بی مغز، طعم های گوناگون، عرضه ی کیلویی و یا کادویی گز و … .

گز 18 درصد صادراتی

از بین این تولیدات عمده و متنوع گزها با اینکه بخش عمده ای از ان در بازارهای داخلی کشور عرضه و به فروش می رسد بخشی هم روانه ی بازار مصرفی در سایر کشورهای دنیا می گردد، به این ترتیب صادرات گز ایران به کشورهای مختلف جهانی نیز همراه با سفارشات متفاوت صورت می گیرد و این صادرات صورت گرفته از گز ایرانی عبارتنداز:

 1. صادرات گز پسته بادام
 2. صادرات گز لقمه ای
 3. صادرات گز آردی سکه ای
 4. صادرات گز مغزدار ۱۸ درصد
 5. صادرات گز مغزدار ۲۸ درصد
 6. صادرات گز مغزدار کیلویی
 7. صادرات گز مغزدار کادویی
 8. صادرات گز طعم دار
 9. و … .

لیست تولیدات گز ۱۸ درصد

گز 18 درصد صادراتی

پس تنوع در صادرات گز بسیار بوده و یکی از انتخاب ها برای خرید گز صادراتی، گز ۱۸ درصد صادراتی بوده است و تولیداتی که از این گز ۱۸ درصد صادراتی ارائه ی بازار فروش گردیده است شامل مجموعه برش های مختلف گزی می گردد همراه با ان در طعم های متنوع از مغزهای مختلف می باشد که اعم از:

 • گز ۱۸% صادراتی_ پسته ای
 • گز ۱۸% صادراتی_ بادامی
 • گز ۱۸% صادراتی_ مخلوط
 • گز ۱۸% صادراتی_ گردویی
 • گز ۱۸% صادراتی_ فندوقی
 • گز ۱۸% صادراتی_ زعفرانی
 • گز ۱۸% صادراتی_ ترنجبینی
 • گز ۱۸% صادراتی_ بیدمشکی
 • گز ۱۸% صادراتی_ انگبینی

گز 18 درصد صادراتی

مرکز خرید عمده گز پسته بادام صادراتی

مرکزهای خرید گز در کشور را می توان بخش های متعددی معرفی کرد و یکی از مجموعه مراکز خرید و فروش عمده در سراسر کشور وب سایت بازار گز ایرانی از بازرگانی گز آراد بوده است که ارائه ی متنوع ترین نوع گزها از بالاترین کیفیت با نازلترین نرخ قیمت ها را به طور مستقیم از درب کارخانه عرضه می نماید.

گز 18 درصد صادراتی

پس در این بخش سفارشات خود از خرید گز ۱۸ درصد صادراتی را می توانید انتخابی از مدل گزهای پسته بادام و سایر انواع مدل های معرفی شده خریداری نماید و یا اینکه در نوع سفارشی برمبنای تقاضای بازار خرید خود تهیه و تولید گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز پسته ای ۳۳ درصد مغز اصفهان

گز یکی از شیرینی های بسیار محبوب و مشهور است که در بین مردم طرفداران بی شماری دارد، این شیرینی بسیار سنتی و اصیل بوده و سوغات شهرهایی در کشور می باشد. این محصول

کانال تلگرام