بازرگانی گز آراد
سه شنبه , خرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / گز بادام / فروشگاه اینترنتی گز پسته بادام گلریز

فروشگاه اینترنتی گز پسته بادام گلریز

فروشگاه اینترنتی گز برای فروش جزئی و عمده مجموعه وب سایت های اینترنتی متفاوتی را در برگرفته است. این فروشگاه اینترنتی گز که عرضه کننده ی نوع عمده تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است در نوع تولیدات گزهای پسته بادام گلریز به فروش می رساند.

گز مغز پسته بادام برشی 18%

پخش گز پسته بادام

تولیدات گز پسته بادام موجود در بازار

در بازار خرید فروش گز می توان به وجود نمونه های متنوع و متعدد از این شیرینی سنتی اشاره کرد. که از جنبه های مختلف به تنوعی از طعم و مزه ها، بسته بندی، نوع مغزها و … دسته بندی شده اند. خب از تولیدات صورت گرفته ی این گزها می توان به وجود نوع گزهای پسته بادام ان اشاره کرد. این گزهای پسته بادام همانطور که گفته شده متنوع از برندهای تولید کننده ی مختلف گز در کشور حال گز اصفهان تا بلداجی بوده اند. علاوه بر این می توان شاهد صادرات این گزهای پسته بادام به دیگر نقاط دنیا بوده باشیم.

گز گلریز تولید شده چیست؟

در بین این تولیدات گزهای پسته بادام نمونه ای که برش داده می شود گزهای لقمه ای، آردی با سکه ای بوده اند. حال که موضوع این بخش در ارتباط با نوع گزهای آردی می باشد. و این گز آردی به دو صورت برش و بسته بندی می گردد. گز گلریز با گز گلدرشت. پرفروش ترین اینها تولیدات نوع گزهای آردی گلریز هستند عمده تولیدات صورت گرفته و به فروش رسیده در این فروشگاه اینترنتی گز اعم از:

  • گز آردی گلریز- پسته ۱۰%
  • گز اردی گلریز- بادام ۱۰%
  • گز آردی گلریز- مخلوط ۱۰%
  • گز آردی گلریز- پسته ۲۸%
  • گز آردی گلریز- مخلوط ۲۸%
  • گز آردی گلریز- پسته ۳۸%
  • گز آردی گلریز- بادام ۳۸%

خرید گز آردی دالمن

فروش گز پسته بادام در فروشگاه اینترنتی

به این ترتیب در این فروشگاه اینترنتی فروش گز پسته بادام علاوه بر نوع تولیدات گزهای گلریز آردی تولیدات دیگر انواع گزها چون لقمه ای و یا برشی نیز عرضه می شود. هر یک از این گزهای پسته بادام تولید شده علاوه بر درصد های مختلف طعم و های متنوع از انگبین های گیاهی را نیز شامل می گردند. پس براساس نوع تقاضای بازار فروش گز خود می توانید تامین مناسبی از گزها را در این فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

گز مغز پسته بادام برشی 18%

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 28 درصد بادام

قیمت گز لقمه ۲۸ درصد بادام

گز ۲۸ درصد بادام از نوع لقمه ای آردی با سکه ای بوده است که …

کانال تلگرام