مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش گز پاکتی ۲۰۰ گرم لقمه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل بسته بندی گز لقمه ای در بازارتولیدات گز لقمه 200 گرمی چگونه اند؟تولیدات ارائه شده از گز پاکتی در بازار چیست؟فروش عمده گز پاکتی 200 گرمی لقمه
فروش گز 200 گرمی

فروش گز ۲۰۰ گرمی را می توان از مدل گزهای لقمه ای تا سکه ای با گز آردی انتخاب نماید که شامل گزهای از نوع بی مغز تا مغزدار پسته بادام بوده است و این فروش همراه با ارائه گز ۲۰۰ گرم پاکتی نوع لقمه ای می باشد.

فروش گز 200 گرمی

انواع مدل بسته بندی گز لقمه ای در بازار

بالاترین تنوع در تولیدات گز را می توان به وجود گزهای لقمه ای اختصاص داد که این گزهای لقمه ای نیز بنابر وجود واحدهای تولیدی بسیار در کشور هر یک همراه با مدل های گوناگونی از بسته بندی ها را ارائه می دهند.

فروش گز 200 گرمی

پس تنوع در تولیدات گز لقمه ای در درجه ی اول به طعم گز با درصد های مغز پسته بادام ان می توان اشاره کرد بعد از ان مدل بسته بندی گز که از نمونه های موجود در بازار طرح های مختلف ارائه شده با وزن های بالا و پایین که عرف بازار امروزی از فروش گزهای بسته بندی کادویی به وزن های مختلف در کشور عبارتنداز:

 1. گز ۲۰۰ گرمی
 2. گز ۱۰۰ گرمی
 3. گز ۱۵۰ گرمی
 4. گز ۳۰۰ گرمی
 5. گز ۴۰۰ گرمی
 6. گز ۵۰۰ گرمی

البته وجود این سه وزن از بسته بندی گزهای لقمه ای بصورت های جعبه ای با مدل های پاکتی بوده اند.

فروش گز 200 گرمی

تولیدات گز لقمه ۲۰۰ گرمی چگونه اند؟

یکی از انتخاب های صورت گرفته ی از خرید گز لقمه ای در بازار امروزی تهیه ی نوع گز لقمه ای ۲۰۰ گرمی بوده است. گز ۲۰۰ گرمی جعبه کادویی با نوع گز بسته بندی پاکتی. و حال این گزهای ۲۰۰ گرمی لقمه چگونه اند و از چه نوع گزهای دسته بندی و تولید شده اند می توان به این ترتیب نام برد و معرفی کرد.

 • گز ۲۰۰ گرمی_ لقمه بادام
 • گز ۲۰۰ گرمی_ لقمه پسته
 • گز ۲۰۰ گرمی_ لقمه زعفرانی
 • گز ۲۰۰ گرمی_ لقمه نارگیلی
 • گز ۲۰۰ گرمی_ بیدمشکی
 • و … .

فروش گز 200 گرمی

تولیدات ارائه شده از گز پاکتی در بازار چیست؟

با اینکه اساس بازار فروش گزهای بسته بندی در چند مدت اخیر برپایه ی سفارشات خرید نوع گزهای جعبه های کادویی از طرح های گوناگون بود، امروزه اکثریت تولید کنندگان بنابر نوع تقاضای بازار فروش بسته بندی های پاکتی در وزن های مختلف را ارائه داده اند.

فروش گز 200 گرمی

تولیدات عرضه شده از گزهای پاکتی وجود همان گزهای لقمه ای بوده اند که در وزن های مختلف روانه ی بازار مصرف کرده اند. نمونه ی بارز این بسته بندی گز پاکتی ۲۰۰ گرمی بوده است که پر شده از گزهای لقمه ای پسته بادام با طعم زعفرانی.

فروش عمده گز پاکتی ۲۰۰ گرمی لقمه

فروش عمده گز لقمه ای در این بخش از بازار اینترنتی را می توان عرضه ای از تولیدات متنوع و عمده ای از انواع اقسام گوناگون گزهای لقمه ای دسته بندی کرد و نام برد برای بازارهای فروش بخش های مختلف کشور با بازارهای جهانی.

فروش گز 200 گرمی

و در حال حاضر این فروش عمده گز پاکتی ۲۰۰ گرمی لقمه ای را همراه با گزهای مغزدار پسته بادام ۱۸% و ۲۸% از طعم زعفرانی ارائه و به فروش می رسد که از نظر نرخ قیمت فروش می توان گفت که از نوع گزهای لقمه ای جعبه کادویی از لحاظ برخی ویژگی های تولید متغیر از یکدیگر بوده اند اما مناسب و مستقیم از درب کارخانه توسط این بخش توزیع می گردد.

فروش گز 200 گرمی

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید