بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / گز ارزان / مرکز فروش گز عمده ای و ارزان قیمت

مرکز فروش گز عمده ای و ارزان قیمت

گز ارزان در بازار فروش گز را می توان معرفی از انواع گزهای مغزدار و بی مغز کرد که وجود هر یک همراه با تنوعی از تولیدات صورت گرفته که بصورت عمده و ارزان قیمت در این بخش برای تمامی بازارهای داخلی کشور و حتی صادرات به بازارهای جهانی عرضه می گردد.

گز ارزان

عمده انواع گز ارزان قیمت در بازار

گز تهیه و تولید شده در قطب های تولیدی گز کشور چون اصفهان با بلداجی همراه با ارائه ی تولیدات گز درجه یک و گزهای درجه دو و سه بوده است. وجود تمامی این انواع گز در بازارهای داخلی پرطرفدار و به فروش می رسد دسته بندی این عمده انواع گز ارزان قیمت در بازار می تواند متشکل از گزهای مغزدار تا بی مغز بوده باشد.

گز ارزان کیلویی

  1. انواع گز ارزان قیمت مغزدار

خب تولیدات نوع گز مغزدار ارزان قیمت را می توان اینطور وصف کرد که شامل گزهای با مغز پسته بادام بوده اند اما همراه با پایین ترین درصد مغز لحاظ شده در تولید و همچنین این گز ارزان مغزدار علاوه بر نوع عرضه ی کیلویی در بسته بندی های کادویی نیز موجود هستند که باز تاثیر گذار بر قیمت فروش بوده اند مانند:

  • گز مغزدار_ کادویی ۴۰ گرمی
  • گز مغزدار_ کادویی ۱۰۰ گرمی
  • گز مغزدار_ کادویی ۱۵۰ گرمی
  • گز مغزدار_ کادویی ۲۰۰ گرمی
  • گز مغزدار_ کادویی ۲۵۰ گرمی

گز ارزان

  1. انواع گز ارزان قیمت بی مغز

و اما تولیدات ارزان قیمت از نوع گزهای بی مغز در اصل ارزان ترین نوع گز در کشور گزهای بی مغز بوده است که بصورت لقمه ای برش داده می شود و از لفافه های متالایز و یا شفاف استفاده می کنند. نوع دیگر از این گزهای بی مغز ارزان قیمت بعد از گزهای لقمه ای بی مغز با نام گز سوهانی معروف می باشد که بسیار پرطرفدار بوده که این گز سوهانی بی مغز باز در نوع کیلویی و پاکتی و حتی مدل های بسته بندی کادویی عرضه می شوند نمونه های دیگر اعم از:

  • گز بی مغز_ نوقا وانیلی
  • گز بی مغز_ نوقا زعفرانی
  • گز بی مغز_ نوقا کاکائویی

گز ارزان کیلویی

بازار آنلاین مرکزی فروش عمده گز

بازار گز در اصفهان و یا بازار گز بلداجی، بازاری متشکل از انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است که برگرفته از برندهای تولید کننده متعددی بوده است که تولیدات خود را عرضه ی بازار مصرف نموده اند. و اما عمده خریداران گز در کشور که دسترسی به این بازار گز کشور ندارند می توانند از طریق بازار آنلاین این بخش عمده تولیدات متنوع از اقسام گوناگون گزهای ارزان قیمت را انتخاب نمایند که با قیمت های مناسب و ارزان درب کارخانه ارائه می گردد.

گز فله ای

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید گز نوقا

خرید عمده گز نوقا فله ارزان قیمت تبریز

خرید گز نوقا آجیلی تبریز بصورت فله ای و بسته بندی شده در این بخش …

کانال تلگرام