بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , تیر ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / گز آردی / مرکز پخش گز لقمه آردی گلریز ایران

مرکز پخش گز لقمه آردی گلریز ایران

مرکز پخش گز در ایران که مجموعه های از نمایندگی های فروش با برندهای مختلف در بخش های متفاوت از بازار ایران هستند این مرکز آنلاین نیز مجموعه ای از مرکز پخش عمده گز های لقمه ای با آردی نوع گلریز و غیره بوده است.

فروش گز اصفهان در شیراز

مرکز تولیدی گز ایران

تولید کنندگان ماهر و حرفه ای گز ایران این شیرینی سنتی را مرکز استان اصفهان با بلداجی یکی از توابع چهارمحال و بختیاری در برگرفته است و در این دو قطب تولیدی گز می توان با مجموعه های بزرگ و کوچک از تولیدی ها گز را به چشم دید. هر یک از این تولید کنندگان گز این دو منطقه برای خود بازار فروش متفاوتی را نیز دارا هستند.
و اما امروزه می توان شاهد مشهور شدن این شیرینی سنتی ایرانی در دیگر کشورهای جهان بوده باشیم که منجر به این امر شده که بخشی از تولیدات عمده ی خود را روانه ی بازار صادرات کند.

قیمت خرید گز بلداجی اصلی

انواع گز لقمه آردی در بازار

همانطور که گفته شده است گز لقمه ای و آردی از جمله نمونه های تولیدی گز بوده اند. و هر یک از انها نیز برای خود در انواع گوناگونی تهیه و تولید می شوند. این انواع گز لقمه موجود در بازار پخش می تواند از نوع گز آردی عرضه شده با کمی اختلاف قیمت به فروش رسد که در ادامه به معرفی برخی از این انواع می پردزیم:

 1. گز لقمه آردی بدون مغز
 2. گز لقمه آردی مغزدار
 3. گز لقمه آردی- کیلویی
 4. گز لقمه آردی- بسته بندی
 5. گز لقمه آردی- انگبینی
 6. گز لقمه آردی- بیدمشکی
 7. گز لقمه آردی- ترمه ای
 8. گز لقمه آردی- زعفرانی
 9. گز لقمه آردی- شیرخشتی
 10. گز لقمه آردی- کادویی
 11. گز لقمه آردی- رویال

مرکز پخش گز

انواع گز آردی گلریز

این تولیدات مربوط به گز آردی گلریز از لحاظ نوع برش گز بوده است که می تواند بصورت گلریز و یا گلدرشت بوده باشد. و حتی در بین تولیدات گز به چشم می خورد که این گز آردی گلریز از طعم های مختلفی نیز همراه بوده است.

فروش گز اصفهان در کرمانشاه

مرکز پخش عمده تولیدات گز ایران

مرکز پخش گز بازار گز فروش اینترنتی ایران عمده تولیدات مختلف از گز های تولیدی اصفهان، بلداجی با تبریز را ارائه می دهد. وجود هر یک از این انواع گزهای مراکز مختلف با برندهای متفاوتی نیز در بازار به فروش می رسند همچنین می توان گفت که همراه با درجه های کیفی بالا و پایینی بوده اند که برای توزیع و پخش در مراکز مختلف بازار کشور عرضه می شوند.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 18 درصد صادراتی

خرید گز لقمه ۱۸ درصد پسته بادام صادراتی

گز ۱۸ درصد صادراتی نوع گز لقمه ای در این بخش از مرکز فروش اینترنتی …

کانال تلگرام