مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده گز آجیلی کیلویی تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع گز کیلویی بازار تولید گزتولیدات گز مرکز تبریز چگونه است؟ویژگی تولیدی گز آجیلی نوقا تبریزمرکز فروش عمده گز کیلویی تبریز
گز کیلویی

گز کیلویی موجود در بازار را می توان از تولیدات انواع گزها چون لقمه ای دید که تولیدات نوع گز آجیلی نوقا تبریز همراه با یک فروش عمده و سراسری در بازارهای ایران عرضه می گردد که با قیمت های مناسب و ارزان می توانید در این بخش خریداری نماید.

گز کیلویی

معرفی انواع گز کیلویی بازار تولید گز

گز کیلویی نمونه ی عرضه شده بعد از تولیدات گزهای بسته بندی کادویی بوده است که بدون هر گونه بسته بندی ای فله ای در کارتن های ریخته شده است که البته از نظر کیفیت و بهداشتی بودن گزها باید گفت گزهای مرغوب و درجه یک بوده اند. و وجود این گزهای کیلویی تنها به تولیدات نوع گزهای لقمه ای ختم نمی گردد. بلکه این گزهای کیلویی در بین تولیدات گزهای آردی چون سکه ای هم به چشم دیده می شود در نوع سفارشات مخصوص.

گز کیلویی

از دیگر خصوصیت های تولیدی گز کیلویی می توان به طعم و مزه ی گزها اشاره کرد با نوع درصد مغزهای تولیدی، در مجموع باید گفت که تنوع بالای از تولیدات را به همراه دارد و انچه از در بازار عرضه شده است عبارتنداز:

 • گز کیلویی آجیلی
 • گز کیلویی لقمه
 • گز کیلویی آردی
 • گز کیلویی برشی
 • گز کیلویی مغزدار
 • گز کیلویی بدون مغز
 • گز کیلویی طعم دار
 • و … .

گز کیلویی

تولیدات گز مرکز تبریز چگونه است؟

یکی از مراکز تولید کننده ی گز کشور تبریز بوده است گرچه قطب های تولیدی گز اصیل و سنتی اصفهان بلداجی می باشد تبریز نیز یکی از مراکزی می باشد که تولیدات خاصی از گزها را ارائه می دهد بنام گز آجیلی و نوقا.

گز کیلویی

البته در تبریز برای معرفی سوغاتی های شیرین و خوشمزه ی ان به غیر از گز می توان به وجود دنیای متنوع از تنقلات اشاره کرد که در این بخش تولیدات نوع گز آن در حال توزیع و پخش بوده است. برای دسته بندی کردن این گزهای تولیدی تبریز می توان به چند مورد اشاره کرد. اعم از:

 1. گز آجیلی مغزدار
 2. گز نوقا طعم دار
 3. گز لقمه بدون مغز

گز کیلویی

ویژگی تولیدی گز آجیلی نوقا تبریز

از خصوصیت و ویژگی های تولیدی گز تبریز چون گز آجیلی باید گفت که این گز از مغزهای متنوعی تهیه می گردد چون گزهای آجیلی مخلوط مغز با گزهای آجیلی پسته ای و گردویی می توان ان را دسته بندی کرد که هم در مدل های کیلویی و هم بسته بندی شده عرضه گردیده اند. و از تولیدات نوع گز نوقای ان متفاوت بوده است این طعم تولیدی از گزهای نوقا به شرح زیر هستند.

 • گز نوقا وانیلی
 • گز نوقا کاکائویی
 • گز نوقا مخلوط
 • گز نوقا ساده

گز کیلویی

مرکز فروش عمده گز کیلویی تبریز

پس به این ترتیب در این مرکز فروش عمده گز نوع گزهای کیلویی عرضه ی این بخش مربوط به تولیدات گزهای اصیل و سنتی از قطب های تولید کننده ی اصفهان بلداجی با تولیدات گز کیلویی تبریز همراه می باشد. این گز کیلویی تبریز علاوه بر فروش نوع گز های آجیلی با نوع امکان تهیه و خرید گزهای بدون مغز فله لقمه ای را هم داده است.

گز ارزان کیلویی

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه گز آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید